02 listopada 2022

Kalendarz na rok 2023 ze zdjęciami rudzkiego opactwa już w sprzedaży

Informujemy, że można już nabyć kalendarz opatrzony autorskimi zdjęciami prezentującymi rudzkie opactwo. Skrupulatnie opracowany powstał z myślą o bieżących liturgicznych i historycznych uroczystościach dotyczących Sanktuarium MB Pokornej oraz Opactwa w Rudach.

 

W kalendarzu, który ma już swoją 12. edycję zostały zamieszczone m.in. szczegółowe informacje dotyczące parafii, sanktuarium, historii miejscowości czy wydarzeń kulturalnych planowanych w starym opactwie. Na ostatniej stronie kalendarza znajdują się zdjęcia stanu obiektu przed i po renowacji. W 2023 roku przypada 25 lat od przejęcia "Wielkiej Ruiny" i otwarcia nowej historii pocysterskich zabudowań i ogrodów.


Zachęcamy do zakupu z faktu nie tylko bogatej treści, ale także ciekawych zdjęć autorstwa Marka Tomasiaka. Będzie to zapewne wspaniała propozycja prezentu dla najbliższych na cały rok 2023. Zapraszamy!

Zakupu można dokonać w zakrystii, w restauracji "Cysterska", w sklepie cysterskim oraz w muzeum starego opactwa zgodnie z godzinami otwarcia.

Cena 10 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz