09 września 2022

"Odry i Kuźnia oczami fotografów". Wernisaż w Kuźni Kultury

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na wernisaż z udziałem autorów zdjęć wykonanych podczas wyjazdowych spotkań do Odr i Kuźni Raciborskiej, który odbędzie się w niedzielę, 18 września o godz. 12:00 w sali konferencyjnej MOKSiR.


Wystawa zdjęć to pokłosie projektu pn. "Odry i Kuźnia Raciborska oczami fotografów" (nr rej. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_013/0002161), który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska za pośrednictwem Funduszu Mikroprojektu 2014-2020 w Euroregionie Silesia.

Przypomnijmy, że to już ostatni element tego projektu. Pierwszym etapem był kwietniowy wyjazd fotografów z Kuźni do czeskich Odr na plenery zdjęciowe. W maju odbyła się rewizyta i to Czesi uwieczniali w kadrze naszą gminę. Z końcem sierpnia kuźnianie ponownie udali się do Odr, by obejrzeć wykonane przez Czechów zdjęcia. Teraz czas na pokazanie gościom znad Odry fotografii wykonanych u nich. Podsumowaniem całego projektu będzie wydawnictwo albumowe prezentujące zdjęcia zrobione tak przez Polaków, jak i Czechów.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz