30 marca 2022

"Liski" w rudzkiej bibliotece. Tu zawsze się dużo dzieje

Rudzka książnica serdecznie zaprasza rodziców i opiekunów wraz z pociechami do swojej placówki, mieszczącej się przy ul. Rogera 11. - W zbiorach znajdziecie mnóstwo ciekawych książeczek, które umilą Wam wspólne chwile z dzieckiem - piszą pracownicy.

 

- Niezapomniane  przygody, charyzmatyczni bohaterowie, sprawią, że Wasze pociechy nie będą się nudziły, a ich wyobraźnia będzie się rozwijać. Na dzieci w wieku 3-6 lat czekają wyprawki czytelnicze, które rozprowadzamy bezpłatnie w ramach akcji "Mała Książka - Wielki Człowiek" - informuje Katarzyna Machecka.
Biblioteka w Rudach to miejsce, w którym zawsze się dużo dzieje. Jednym z wielu wydarzeń była wizyta przedszkolnej grupy "Liski", dzięki którym w rudzkiej bibliotece od rana było gwarno i radośnie. - Dzieci wysłuchały bajki pt. "Franklin na wycieczce", brały czynny udział w pogadance. Kiedy rozruszaliśmy nasze główki i ciałka, nadszedł czas na prace plastyczne. Tym razem przedszkolaki samodzielnie wykonały zakładki do książek. Wszystkie wyszły przepięknie - relacjonuje K. Machecka.oprac. BK; fot. Kasia Machecka / Biblioteka Rudy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz