05 czerwca 2021

Baranovski na żywo w MOKSiR. Są jeszcze bilety

Odwołany z powodu obostrzeń sanitarnych koncert Wojtka Baranowskiego, czyli artysty znanego pod pseudonimem Baranovski odbędzie się w piątek, 11 czerwca o godz. 19:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Bilety w cenie 60 zł w sprzedaży.

 

Aktualnie triumfy w radiu oraz w internecie święci najnowszy singiel BARANOVSKIEGO "Lubię być z nią", zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 24 miliony wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie "The Voice Of Poland" lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 r. przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach "Dym" i "Luźno" oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z "Open'erem", "Orange Warsaw Festival" i "Męskim Graniem", potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku".

Bilety dostępne w sekretariacie MOKSiR oraz na stronie BILETYNA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz