06 czerwca 2021

Kuźnia punk rockiem stoi. Na "Wodniku" odbył się "Czad on the water" [FOTO]

- Długo trzeba było czekać na tę chwilę. - Koncerty na świeżym powietrzu wreszcie wróciły - dało się słyszeć od osób przybyłych w sobotę, 5 czerwca na teren ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik", gdzie odbyła się II edycja imprezy muzycznej "Czad on the water".


Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatyw Muzycznych SiM z Kuźni Raciborskiej. Impreza miała się odbyć rok temu, ale ze względu na zagrożenie epidemiczne, trzeba ją było przenieść na ten rok, choć niemal do ostatnich dni nie było stuprocentowej pewności, czy z powodu nałożonych przez rząd restrykcji koncertu znów nie trzeba będzie odwołać.

Na szczęście wszystko się udało, a fani mocnego grania mogli się nieco wyszaleć przed sceną przy tradycyjnym pogo. Na scenie natomiast, której właścicielem jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wystąpiły cztery zespoły: Monsterlicca wykonująca covery formacji Metallica, The Neunikneš - punk rockowa grupa z Republiki Czeskiej, szczeciński zespół Analogs oraz obchodzące swoje 36-lecie Psy Wojny.

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy skrót poszczególnych występów, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

>>>FOTORELACJA<<<

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz