28 kwietnia 2021

Janina Chrapacz-Koloska nominowana do tytułu "Osobowość Roku" w plebiscycie Dziennika Zachodniego

Miło nam poinformować, że emerytowana nauczycielka plastyki z Kuźni Raciborskiej, Janina Chrapacz-Koloska została nominowana do tytułu "Osobowość Roku" w kategorii "kultura" w plebiscycie organizowanym przez redakcję Dziennika Zachodniego.


Janina Chrapacz-Koloska na przestrzeni lat wychowała kilkanaście roczników młodych mieszkańców Kuźni Raciborskiej. Po przejściu na emeryturę, nie porzuciła swojej rysunkowo-malarskiej pasji, ba, nawet ją jeszcze bardziej rozwinęła, skupiając wokół siebie kilka kobiet, również parających się amatorsko malarstwem. 

Pani Janina podczas jednej ze swoich wystaw w MOKSiR 14 maja 2018 r. (fot. B. Kozina)

Od tamtego czasu prace powstałe po kierunkiem pani Janiny można było co jakiś czas oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, na Zamku Piastowskim w Raciborzu, a także w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej przy ul. Długiej 9 w Raciborzu.

Głosowanie już trwa, zaś sam plebiscyt zakończy się 25 maja o godz. 22:00. Według stanu na 28 kwietnia, pani Janina zajmuje pierwszą lokatę z 27 głosami. Głos można oddać poprzez wysłanie smsa bądź poprzez kliknięcie w okienku znajdującym się obok.

>>>GŁOSUJ TUTAJ<<<

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz