15 listopada 2020

Stand-up Bartosza Gajdy, czyli przeżyjmy to jeszcze raz [VIDEO]

15 listopada 2019 r. w restauracji "Nad Rudą" w Kuźni Raciborskiej odbył się I Stand-up, w ramach którego wystąpił Bartosz Gajda. Program, z którym wystąpił, dostępny jest od niedawna w serwisie YouTube, w związku z czym przypominamy go naszym Czytelnikom.

 

Przypomnijmy, że bilety na występ byłego członka kabaretu Łowcy.B sprzedały się w błyskawicznym tempie. Organizator wydarzenia, którym było Stowarzyszenie Inicjatyw Muzycznych "SiM" szykowało się do kolejnych edycji stand-upów, jednak epidemia koronowirusa pokrzyżowała wszelkie plany. 

W tej sytuacji, rok po wieczorze pełnym śmiechu, pozostaje nam zamieścić na naszej stronie ten występ i przypomnieć go tym, którzy wówczas w tym przedsięwzięciu wzięli udział, a także pokazać go tym, którzy - ze względu na brak biletów - nie mogli obejrzeć występu na żywo.

Uwaga! Nagranie zawiera słowa niecenzuralne i przeznaczone jest wyłącznie dla osób dorosłych!

 

Przy okazji przypominamy naszym Czytelnikom, że po występie na naszym portalu ukazał się wywiad z Bartoszem Gajdą (dostępny TUTAJ) oraz z organizatorem wydarzenia Grzegorzem Wrzodakiem (dostępny TUTAJ).

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz