28 sierpnia 2020

Nowe punkty i dłuższa trasa. XXII Rodzinny Rajd Rowerowy tuż, tuż...

Już w tę niedzielę miłośników jazdy na dwóch kółkach czeka sporo atrakcji, bowiem o godz. 14:00 wyruszy XXII Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Pożaru z 1992 r. Na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody, a imprezę zakończy wieczór taneczny z udziałem DJ'a.

XXII Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Pożaru z 1992 r. 
Biuro zawodów czynne od godz. 12:00. Start rowerzystów: godz. 14:00.


Przed nami świetna rodzinna rekreacja i zabawa, mnóstwo atrakcji i ciekawych nagród. Na trasie przygotowano liczne niespodzianki; uczestnicy będą musieli się wykazać wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa, przyrody leśnej oraz dzielnie zawalczyć w konkurencjach sportowych. Ogromną atrakcją jest sama trasa rajdu, przepiękne punkty widokowe, zwiedzanie terenów pożarzyska, które obecnie porośnięte są szkółkami leśnymi różnych gatunków drzew. Można zobaczyć również zbiorniki przeciwpożarowe, wieże obserwacyjne oraz lotnisko leśne.


Około godziny 18:00 planujemy rozdanie nagród (nagrodą główna jest rower "Merida") i podsumowanie imprezy, a później zapraszamy na taneczny wieczór z DJ.


Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Głównym Sponsorem imprezy jest firma Gaz-System.Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S. A. spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów. Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy. Więcej na www.gaz–system.pl

MOKSiR Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz