15 kwietnia 2020

Kupuję-ratuję, czyli każdy może pomóc!

Portal nowiny.pl ruszył z akcją społeczną "Kupuję - ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy", której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.


Akcja już dziś cieszy się bardzo dużym odzewem firm w regionie. Mamy ponad 30 zgłoszeń i pojawiają się kolejne!

Zapraszamy na stronę akcji społecznej: Kupuję-Ratuję na portalu nowiny.pl

Na czym to polega?

Jeśli wesprzemy lokalnych przedsiębiorców, w których najmocniej uderzył obecny kryzys, to pomożemy uratować miejsca pracy i płacone przez nich podatki, z których wszyscy (choć w różny sposób) codziennie korzystamy. Każdy z nas może pomóc - wydając (jeśli to tylko możliwe) swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu - ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat, firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi.

Na portalu nowiny.pl, a także w "Nowinach Raciborskich" i "Nowinach Wodzisławskich", prezentujemy krótkie oferty firm z naszego regionu. Tych, które zgłaszają się do naszej akcji. Nie oceniamy, czy ich towary i usługi są wystarczająco dobre lub tanie. Decyzja, czy z nich skorzystacie, należy do was drodzy czytelnicy i mieszkańcy. Robimy to całkowicie bezpłatnie, bo wszyscy "jedziemy na jednym wózku" i po prostu czujemy, że teraz tak trzeba.


Sami jesteśmy stąd, tu pracujemy, zachęcamy Was do czytania naszych gazet i portalu, korzystania z naszej oferty reklamowej. Wierzymy, że w tym trudnym czasie "lokalny patriotyzm" szczególnie ma sens, ale do słów należy dodać konkretne działania.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdzaj codziennie oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej!

Zapisz się również do Wydarzenia na Facebooku Nowiny.pl żeby być na bieżąco.

Pamiętaj: Twoje udostępnienie i zaangażowanie ma znaczenie!

Przedsiębiorco: jeśli prowadzisz działalność w powiecie raciborskim, wodzisławskim, w mieście Rybnik, Jastrzębie-Zdrój lub Żory napisz do nas na kontakt@nowiny.pl, aby zgłosić również swoją firmę do akcji.

Do zobaczenia na Kupuję-Ratuję!

O nas

Portal Nowiny.pl to regionalny serwis informacyjny. Obejmuje swym bezpośrednim zasięgiem powiaty raciborski, wodzisławski, rybnicki oraz Rybnik, Jastrzębie i Żory (cały Subregion Zachodni woj. śląskiego).

W marcu, według Google Analytics, miał ponad 600 tys. unikalnych użytkowników i ponad 4 mln odsłon! Jesteśmy również najlepszym lokalnym portalem informacyjnym w konkursie SGL Local Press 2016.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz