17 listopada 2019

Medalowy weekend kuźniańskich Spartan

W dniach 9-10 listopada w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Ju-jitsu. Wśród ponad 1600 zawodników z całej Polski znalazło się siedmiu reprezentantów kuźniańskiej Sparty.


Bardzo dobrze zaprezentowali się Patryk Ogonowski oraz Julian Stencel zdobywając złote medale. Na uznanie zasłużyli również Ewa Szymik, która zdobyła srebro oraz Sabina Urbaniec i Wiesław Kręcisz, którzy wywalczyli brązowe medale. Poza podium znaleźli się Tomasz Kudla i Grzegorz Wasik.

Nazajutrz, 11 listopada, tym razem młodsza drużyna Sparty zameldowała się również w Katowicach na Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu w składzie: Ewa Szymik, Szymon Urbaniec, Jakub Urbaniec, Patryk Mocha, Wiktor Wojszwiłło, Maja Machnik, Julia Tomczak, Wojciech Czerniej, Kamil Tomczak, Dorian Kozłowski i Julian Stencel. Młodzi Spartanie przywieźli łącznie 18 medali, co świadczy o świetnym wyszkoleniu!
Dla kuźniańskich Spartan to jednak nie koniec batalii. 19 listopada najmocniejszy zawodnik klubu z Kuźni - Patryk Ogonowski - będzie sięgał po najważniejsze trofeum z Mistrzostw Świata, które odbędą się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Dhabi.

Sparta Gold Team / UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz