02 kwietnia 2019

Wielka gala disco-polo żartem prima aprilisowym

Zapowiedziana wczoraj przez nas na 22-23 czerwca wielka gala disco-polo, która miała odbyć się na miejskim stadionie, a w trakcie której miały wystąpić czołowe zespoły prezentujące muzykę rozrywkową z Zenonem Martyniukiem i Sławomirem na czele okazała się być prima aprilisowym żartem.


Zebranie takiej masy gwiazd w tak krótkim terminie graniczyłoby z cudem, zwłaszcza że takie tuzy disco-polo, jak wspomniany Zenek Martyniuk czy Sławomir mają kalendarze imprez zabukowane na rok czy dwa lata do przodu. W tych dniach nie odbędzie się również projekcja komediowego filmu pt. "Disco Polo", o którym wspominaliśmy przy okazji tego "muzycznego wydarzenia".


Mamy nadzieję, że nikt z tego tytułu nie poczuł się urażony, wszak 1 kwietnia, a tym samym Prima Aprilis jest tylko raz w roku, a w tym dniu tego typu żarty są jak najbardziej dozwolone.

Nie zmienia to jednak faktu, że znamy już zespoły, które wystąpią u nas pod koniec sierpnia w ramach Dni Kuźni Raciborskiej (dawniej: Pożegnanie Lata). Szczegóły na ten temat podamy niebawem.

Redakcja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz