06 lipca 2017

Z Kuźni Raciborskiej do metra w Dżakarcie

Firma RAFAMET wraca na indonezyjski rynek. Wyprodukowana w Kuźni Raciborskiej tokarka kołowa typu UBF 112 N będzie pracowała w stolicy kraju, Dżakarcie. Maszyna zostanie jeszcze w tym roku wysłana zamawiającemu.Firma RAFAMET wraca na indonezyjski rynek. Wyprodukowana w Kuźni Raciborskiej tokarka kołowa typu UBF 112 N będzie pracowała w stolicy kraju, Dżakarcie. Maszyna zostanie jeszcze w tym roku wysłana zamawiającemu.

Tokarka kołowa typu UBF 112 N jest przeznaczona do regeneracji profilu jezdnego kół stosowanych w szynowych pojazdach kolejowych. Obrabiarka zapewnia również wydajną obróbkę zestawów nowych lub nowo obręczowanych. Maszyna jest jednym z bestsellerów Fabryki Obrabiarek RAFAMET S. A., jest uniwersalna i wydajna, to inwestycja na długie lata. Tylko w ubiegłym roku zamówili ją odbiorcy z Tajlandii, Namibii i Czech.


Hala montażu II Rafamet

Producent z Kuźni Raciborskiej wraca na indonezyjski rynek po trzydziestoletniej przerwie; poprzednio klient z branży energetycznej zamówił aż sześć tokarek karuzelowych.
- Obrabiarka typu UBF 112 N będzie pracowała w zakładzie należącym do Jakarta MRT (metro w Dżakarcie). Maszyna zostanie wysłana do odbiorcy jeszcze w tym roku - mówi Norbert Jasłowski, kierownik sprzedaży Fabryki Obrabiarek RAFAMET S. A.

- Na wybór naszej oferty z pewnością wpłynęły referencje od klientów z Azji. To pierwsze zamówienie realizowane przez RAFAMET dla indonezyjskiego sektora transportu szynowego i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Ten rynek ma duży potencjał. Liczymy, że dzięki temu kontraktowi będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych inwestycjach realizowanych w tamtejszej branży kolejowej - podsumowuje Andrzej Rustanowicz, dyrektor eksportu Fabryki Obrabiarek RAFAMET S. A.

Anna Koza / Adventure Media

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz