03 maja 2017

Pokazaliśmy klasę, czyli Dzień Otwartych Drzwi w ZSO

26 kwietnia w godzinach popołudniowych Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej zorganizował Dzień Otwarty. Mimo niesprzyjającej pogody, część rodziców skorzystała z zaproszenia i przyprowadziła swoje pociechy.Szkoła przedstawiła bogatą bazę dydaktyczną, ofertę edukacyjną oraz zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje. Wszystkie klasy zostały otwarte i można było nie tylko zajrzeć, ale również uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Były doświadczenia i eksperymenty, zajęcia z tablicami interaktywnymi, turniej szachowy, pokazy ju-jitsu i modelarskie oraz zajęcia terapeutyczne biofeedback. Sklepik szkolny przygotował kolorowe, zdrowe przekąski i napoje.

Szkoła w swojej ofercie ma też świetlicę, która swoje godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb rodziców oraz stołówkę i kuchnię serwującą domowe, przygotowywane na miejscu obiady (w cenie 3 zł za obiad).

Przybyłym rodzicom bardzo podobała się bogata baza szkoły: przestronne, kolorowe klasy, nowoczesny sprzęt, hala sportowa i boisko, szafki dla każdego ucznia oraz przede wszystkim przyjazna atmosfera.


Dyrektor Kinga Apollo podkreśliła, że w szkole każde dziecko traktujemy indywidualnie, staramy się odkryć jego zdolności i je rozwijać. To owocuje nieprzeciętnymi sukcesami, jakie odnoszą nasi uczniowie w powiecie i województwie. Wyraziła też przekonanie, że nasza szkoła jest najlepszą ofertą dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju ich dzieci.

Materiał nadesłany; oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz