15 grudnia 2015

Spartanie nie spoczywają na laurach

W sobotę, 12 grudnia młodsi Spartanie wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, która odbyła się w Katowicach. Zawodnicy zmagali się w dwóch konkurencjach: Fighting oraz Ne-Waza.

Nasi zawodnicy jak zwykle pokazali bardzo wysoki poziom. Zdobyli wiele miejsc medalowych. Z każdej obsadzonej konkurencji mamy krążek.

Oto szczegółowe wyniki:

1. Paweł Marek: brąz w kategorii 24 kg Fighting oraz brąz w kategorii 24 kg Ne-Waza;
2. Szymon Wardenga: brąz w kategorii do 30 kg Fighting;
3. Maciej Zawisza: brąz w kategorii do 30 kg Fighting oraz srebro w kategorii do 30 kg Ne-Waza;
4. Szymon Urbaniec: złoto w kategorii do 38 kg Fighting, srebro w kategorii 38 kg Ne-Waza oraz dwa złota w kat 42 kg;
5. Ewa Szymik: złoto w kategorii 28 kg Ne-Waza oraz brąz w kategorii 32 kg Fighting;
6. Julian Stencel: srebro w kategorii do 34 kg Fighting, złoto w kategorii do 34 kg Ne-Waza oraz złoto w kategorii 37 kg Ne-Waza;
7. Mateusz Kijas: złoto w kategorii do 46 kg Ne-Waza;
8. Wiktoria Hallas: złoto w kategorii do 48 kg Fighting, złoto +48 kg Fighting oraz złoto w kategorii +48 kg Ne-Waza;
9. Dominik Kaczmarczyk: srebro w kategorii 42 kg Ne-Waza;
10. Patryk Ogonowski: srebro w kategorii do 73 kg Ne-Waza.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych zawodników. Z turnieju na turniej pokazują coraz piękniejsze walki i lepsze umiejętności. Ciężko pracują na ten sukces.- Nasz Klub z roku na rok staje się większy, odnosimy większe sukcesy, większa liczba dzieci uczęszcza na zajęcia. Jesteśmy dumni, że w tak małej miejscowości powstał taki mocny klub! Chętnych do trenowania nie brakuje. Mamy nadzieję, na znalezienie sponsorów - mówią trenerzy.

- Budżet, który posiadamy, ogranicza jednak nasze możliwości. Mamy wiele ciekawych pomysłów na zagospodarowanie czasu wolnego naszych dzieci, jak wyjazdy weekendowe czy sparingi międzyklubowe. Niestety, brak funduszy uniemożliwia ich realizację. Chcielibyśmy wdrożyć również w nasz program cykl zajęć o zdrowym odżywianiu i o pierwszej pomocy. W przyszłym roku planujemy przeprowadzić z dziećmi zajęcia na temat szkodliwego wpływu używek na nasze zdrowie. Aby zajęcia były ciekawe i efektywne, potrzebny jest wkład finansowy. Jeśli ktoś z Państwa ma pomysł na pomoc dla Klubu - prosimy o kontakt!

Wiceprezes Zarządu Klubu - Joanna Kriwienok; nr telefonu: 791 185 901.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz