15 grudnia 2015

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej nagrodzona w konkursie firmy WIŚNIOWSKI

Dobiegł końca konkurs pod nazwą "Spełnij marzenie o bezpieczeństwie", którego pomysłodawcą i organizatorem była firma WIŚNIOWSKI. Celem akcji było wyposażenie wybranych domów dziecka w bramy, drzwi i ogrodzenia. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej została jednym z laureatów konkursu.
Firma Wiśniowski zaprosiła do udziału kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu całego kraju. Spośród nich niemal dziewięćdziesiąt zdecydowało się konkurować o wartościowe nagrody. Wśród szczęśliwych laureatów znalazła się Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, pokazującej dlaczego właśnie tę placówkę warto wyposażyć w najwyższej jakości produkty marki WIŚNIOWSKI. Wychowankowie domów dziecka z całej Polski wykazali się olbrzymią kreatywnością i zasypali Organizatora doskonałymi pracami, które pojawiły się na stronie firmy WIŚNIOWSKI na Facebooku. Tam były one poddane głosowaniu za pomocą aplikacji konkursowej. Na wszystkie prace oddano łącznie 173 850 głosów, dzięki którym do drugiego etapu konkursu trafiło trzydzieści prac, które najbardziej podobały się Internautom. Z nich jury konkursowe wyłoniło laureatów.


- Decyzja jury nie była prosta, ze względu na ogromną ilość prac wyróżniających się kreatywnością. Po uwzględnieniu zaangażowania wychowanków w przygotowanie pracy, potrzeb danej placówki jak i estetyki oraz oryginalności prac konkursowych, wyłoniono jedenaście, a nie jak wcześniej zakładano - dziesięć zwycięskich placówek. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości, kreatywności i olbrzymiego zaangażowania placówek w przygotowanie pracy, jak i w cały proces głosowania. Walka toczyła się do ostatnich chwil - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI. - Placówka z Kuźni Raciborskiej zaskoczyła nas profesjonalnym nagraniem podkładu muzycznego, którym był stworzony przez wychowanków utwór hip-hopowy - dodaje Świderska.

Dzięki udziałowi w konkursie "Spełnij marzenie o bezpieczeństwie" Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej zostanie wyposażona w nowoczesne, funkcjonalne i ciekawe wzorniczo produkty marki WIŚNIOWSKI.

Materiał nadesłany / POW w Kuźni Raciborskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz