18 grudnia 2015

"Jest ktoś taki, ktoś kto chce właśnie dziś obdarować cię..."

W środę, 16 grudnia w godzinach popołudniowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej uczniowie z Klubu Wolontariusza wraz z zarządem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Kuźni Raciborskiej przygotowali spotkanie świąteczno-mikołajkowe dla dzieci.Wolontariusze ogłosili zbiórkę produktów do paczek świątecznych na terenie szkoły oraz przygotowali paczki dla 30 rodzin. Produkty do paczek zostały również zakupione dzięki środkom pochodzącym od członków TPD.


W trakcie spotkania z Mikołajem, który w tym roku bardzo skrupulatnie przepytywał obdarowywane dzieci czy były grzeczne, milusińscy otrzymali paczki świąteczne.

Wraz z Mikołajem, na spotkanie przybyły diabły, anioły, renifery i elfy z Klubu Wolontariusza. Wolontariusze recytowali świąteczne wiersze, śpiewali piosenki przy akompaniamencie gitar oraz tańczyli z dziećmi.


Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej i świątecznej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili - zarówno ci obdarowani, jak i obdarowujący.

Po spotkaniu na zadane pytanie "Co jest fajniejsze w życiu? Obdarowywać czy otrzymywać?" - wolontariusze jednogłośnie oświadczyli, że "obdarowywać".


Zarząd TPD składa serdeczne podziękowania wszystkim swoim członkom, dzięki którym można było przygotować i obdarować paczkami nasze dzieci.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim członkom TPD i przyjaciołom dzieci Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2016 Roku.


Zarząd TPD
w Kuźni Raciborskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz