19 października 2015

TMZR zaprasza na spotkanie z Łukaszem Kohutem

Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej - Koło w Kuźni zaprasza na spotkanie z Łukaszem Kohutem, kandydatem Zjednoczonej Lewicy w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w MOKSiR we wtorek, 20 października o godz. 18:00.
Łukasz Kohut, rocznik 1982, mieszkaniec Rybnika. Absolwent Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach (kierunek: politologia oraz zarządzanie i marketing). Studiował również w Finlandii (Savonia University of Applied Sciences w Varkaus - zarządzanie i marketing). Po studiach rozpoczął pracę w banku. Później zdecydował się na wyjazd do pracy za granicę. Wyjechał do Norwegii, gdzie pracował w księgowości dla firmy Skanska Norge. W 2010 r. dostał ofertę pracy z Pragi (Czechy), gdzie koordynował międzynarodowe projekty pomiędzy Czechami, Norwegią a Filipinami. W międzyczasie dla EEA Norway Grants koordynował projekty między Polską a Norwegią. Zna 3 języki obce (angielski, norweski i czeski), ale - jak sam podaje - godo tyż po naszym.

Po powrocie do Polski założył własną firmę fotograficzną w rodzinnym Rybniku, a od 2011 r. działa też w wielu lokalnych stowarzyszeniach i organizacjach. W 2014 r. ukończył Szkołę Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego.

Spotkanie odbędzie się na I piętrze w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz