09 marca 2015

Dejcie pozór! Bydzie larmo! - czyli marzec z Kuźnią Kultury

Zajęcia teatralne w gwarze śląskiej, Amatorski Rajd Samochodowy, kurs edukacji finansowej, konkurs na wielkanocną pisankę oraz seans filmowy - to część atrakcji, jakie na marzec przygotował Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej."Ekonomia na wesoło" MOKSiR Kuźnia Raciborska


Od poniedziałku 9 marca w godz. 18:00-19:30 rusza kurs edukacji finansowej dla młodzieży. Zajęcia poprowadzi Adrian Nowakowski; w programie spotkań: zestawienia finansowe i zarządzanie swoim budżetem, m. in. gra edukacyjna CASHFLOW. Wstęp wolny.

10 marca - we wtorek o godzinie 16:00 podczas Dnia Otwartego w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się spotkanie poetycko-taneczne z Elżbietą Bednarczyk.
W programie: recytacja wierszy, pokazy taneczne, opowieści o Australii, prezentacja zdjęć, dyskusja ze słuchaczami, prezentacja gimnastyki tanecznej na bazie tańca brzucha. Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna oraz MOKSiR - UTW w Kuźni Raciborskiej. Wstęp wolny.

Dejcie pozór! Bydzie larmo!


12 marca w godz. 17:00-19:00 odbędzie się pierwsze spotkanie z zajęć teatralnych w gwarze śląskiej z Barbarą Gromotką. Wstęp wolny. Zapraszamy do MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.

W piątek, 20 marca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej MOKSiR w Kuźni Raciborskiej będzie miał miejsce turniej szachowo-warcabowy. Wstęp wolny.

W niedzielę, 22 marca o 10:00 rozpocznie się Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska. Start na Placu Zwycięstwa.

23 marca o 10:30 na sali widowiskowej MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się Debata Oksfordzka, której przyświecać będzie temat "Dzieci i ryby głosu nie mają - mój głos wyborczy". Organizator: ZSO w Kuźni Raciborskiej. Wstęp wolny.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej ogłasza konkurs na Pisankę Wielkanocną. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Kuźnia Raciborska.


REGULAMIN KONKURSU

ORGANIZATOR: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.

PROGRAM KONKURSU:
24 marca 2015 (wtorek) - ostateczny termin składania prac.
27 marca 2015 (piątek), godz. 16:00 - kiermasz wielkanocny, godz. 17:00 - rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz bezpłatne warsztaty rękodzieła dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji (m. in. karta zgłoszenia) dostępna TUTAJ

Seans filmowy w Kuźni Kultury !!!


W piątek, 27 marca o godz. 19:00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji na projekcję filmu "WIARA KRÓLA". Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz