24 lutego 2015

Łowcy.B w MOKSiR - wygraj wejściówkę | Rozwiązanie konkursu

Jak już informowaliśmy, 1 marca o godz. 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się występ kabaretu Łowcy.B. W związku z tym mamy dla naszych Czytelników dwie pojedyncze wejściówki na niedzielny wieczór.By stać się właścicielem bezpłatnej wejściówki, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W którym roku rozpoczął działalność kabaret Łowcy.B?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku, 26 lutego do godziny 12:00. Można je nadsyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info. W tytule wiadomości należy wpisać "KONKURS - ŁOWCY.B" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wygrywają te osoby, które jako pierwsze przyślą poprawne odpowiedzi.

Uwaga! W przypadku, gdy poprawne odpowiedzi nadejdą przed upływem terminu zakończenia konkursu, Redakcja zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu trwania zabawy i podania rozwiązania w momencie otrzymania pierwszych dwóch poprawnych odpowiedzi. 

Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomione drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Wejściówkę - za okazaniem dowodu osobistego - będzie można odebrać przed koncertem przy kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

***

 W związku z błyskawicznym rozwiązaniem konkursu i nadesłaniem poprawnych odpowiedzi, zgodnie z zapowiedzią już dziś kończymy zabawę. Prawidłowa odpowiedź: Kabaret Łowcy.B został założony w 2002 r. Jako pierwsi z poprawne odpowiedzi przysłali: Łukasz Ruhe oraz Andrzej Stanek. Serdecznie gratulujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz