26 lutego 2015

Kuźnianka podbija strefę bloggerską za granicą

Sara A. Urbaniec od ponad dwóch lat prowadzi blog pod tytułem "Jak cudownie być kobietą / How wonderfulthat I am a woman". Bez zbytniej reklamy w sieci obecnie blog posiada ponad 14 000 indywidualnych wejść miesięcznie i ta liczba szybko rośnie.
Sara od dwóch tygodni prowadzi współpracę z grupą lokalnych przedsiębiorców Amsterdam Small Business Network (ASBN), a jej blog został zakwalifikowany do udziału w imprezie organizowanej przez tę oto grupę, gdzie nowa witryna internetowa ASBN zostanie oficjalnie zaprezentowana.

O BLOGU: Początkowo blog miał być przeznaczony jedynie dla Polek, które mieszkają w kraju i za granicą. Jednak od października blog jest pisany w języku angielskim i polskim, by treść i wizja z jaką pisze Sara dotarły do szerszego grona odbiorców. Cele, jakie autorka ma na uwadze to przede wszystkim rozwój osobisty jeśli chodzi o edukację, maniery, ubiór i zachowanie oraz pobudowanie poczucia własnej wartości wśród kobiet. Główną ideą jest zachęcenie kobiet do zmian w prywatnym życiu, co może mieć istotny wpływ na zmianę społeczeństwa; silne kobiety o wysokich standardach budują jakościowe związki i rodziny, silne rodziny budują silne społeczeństwo, a silne społeczeństwo buduje silny naród.


Tematyka poruszana na blogu jest różna od stylizacji i makijażu, poprzez dekoracje wnętrz i zdrowy styl życia, po sprawy moralne i etyczne. Głównymi odbiorcami są mieszkanki Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Francji, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii i Czech. Te kraje stanowią czołową dziesiątkę, ale nie brak czytelników z innych krajów, jak na przykład Kenia, Indie, Irlandia, Włochy, Tajlandia, Australia, czy Rumunia.

O AUTORCE: Sara urodziła się w Raciborzu i do 18. roku życia mieszkała w Kuźni Raciborskiej. Dalszą naukę kontynuowała za granicą, gdzie zbiera też doświadczenie profesjonalne. Ukończyła UK Academy of Wedding & Event Planning w Londynie. Od dwóch i pół roku mieszka w Amsterdamie. Dziś zajmuje się kontynuacją edukacji w zakresie 'Event Design', zdobywaniem międzynarodowego certyfikatu "Certified Meeting Professional" oraz przygotowuje się do narodowego testu z języka holenderskiego, biorąc lekcje w jednej ze szkół językowych w Amsterdamie 'JoostWeet Het'.

Z treścią bloga można zapoznać się TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz