26 lutego 2015

Otwarty Dzień Tańca w MOKSiR, czyli przeżyjmy to jeszcze raz [VIDEO]

W ubiegło sobotę Kuźnia Kultury bardzo się roztańczyła. A to za sprawą zorganizowanego z inicjatywy instruktorki Anny Kijek trzeciego już Otwartego Dnia Tańca, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

Dlaczego Otwarty Dzień Tańca? - Impreza równie dobrze mogła by być festiwalem tańca. Ale zdecydowaliśmy się ją nazwać Otwartym Dniem Tańca dlatego, że podobnie jak w salonach samochodowych organizuje się "drzwi otwarte", tak my dzisiaj też mamy "drzwi otwarte" i chcemy po pierwsze: zaprezentować to, co dzieci już się nauczyły, po drugie - zachęcić do dalszego udziału i wreszcie po trzecie - chcemy wywołać efekt kuli śnieżnej: Państwo wrócicie do domu to powiecie sąsiadom: "Ale było super; fajnie jest zaprowadzić dziecko na zajęcia taneczne" - powiedział na wstępie dyrektor MOKSiR Michał Fita.


W tym roku - poza występami rodzimych artystów - można było zobaczyć popisy taneczne innych wykonawców, którzy na co dzień doskonalą swoje umiejętności m. in. w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Fragmenty całego przedsięwzięcia można obejrzeć powyżej.

Ze względu na słyszalną w nagraniu muzykę serwis YouTube zablokował możliwość obejrzenia materiału poza granicami Polski. W tej sytuacji relację zamieściliśmy również w serwisie Dailymotion.

Jacek Gąska, Bartosz Kozina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz