19 lutego 2015

Kabaret Łowcy.B zapowiadają przyjazd do Kuźni Kultury [VIDEO]

Już za niecałe dwa tygodnie, w niedziele, 1 marca na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpi jeden z najzabawniejszych kabaretów na Śląsku - formacja Łowcy.B. >>>Zobacz zapowiedź ich przyjazdu<<<Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na PACE, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego, Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim RYJKU.


Może nie jesteśmy szlachetnym zarządcą dawnego księstwa raciborskiego Octavianem Seger von Segenberg, który w 1641 roku jako pierwszy spostrzegł, że Kuźnia jest miejscem wyjątkowym i założył tu pierwszą hutniczą osadę, ale My także niebawem się tu zjawimy. A dokładnie 1 marca 2015 roku o godz. 19:00. Przybywajcie!!! Bądźcie z Nami!!! (cyt. z opisu pod klipem na youtube.com)

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.


Aktualnie kabaret występuje w składzie: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł "Także tego…" i łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł (40 zł w dniu występu) już do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Możliwa również rezerwacja telefoniczna pod numerem (32) 419-14-07.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz