09 października 2014

Świętochłowickie podium dla Spartan z Kuźni

W minioną sobotę, 4 października w Świętochłowicach odbyły się zawody sportowe ALMMA 64, na których udział wzięli zawodnicy Sparty Gold Team w składzie: Jakub Majer, Damian Groborz oraz Ireneusz Mroczka.
Nasi zawodnicy rywalizowali w formułach Grappling oraz MMA. W turnieju wzięło udział ponad 200 zawodników z całej Polski. Ciekawym pomysłem organizatorów było rozegranie walk finałowych w budynku Centrum Kultury Śląskiej, gdzie zadbano o odpowiednią oprawę muzyczną i choreografię.
Zawodnicy "Sparty" po raz kolejny pokazali świetną formę. W kategorii Graplling waga ciężka pierwsze miejsce zdobył Jakub Majer, na miejscu trzecim uplasował się Damian Groborz kat. 77 kg, natomiast w formule MMA pierwsze miejsce po mocnych pojedynkach zajął Ireneusz Mroczka.
Miejski Klub Sportowy "Sparta" chciały serdecznie podziękować pani Martynie oraz Romanowi Wojszwiłłom za okazałą pomoc finansową. Bez wątpienia jest to motywacja naszych zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningach, co przekłada się na sukcesy sportowe.

/Materiał nadesłany/

1 komentarz:

  1. Nic nowego ;-) Tylko Sparta i Sparta, no ale cóż zrobić skoro tacy zdolni chłopcy ;-)
    Gratulacje dla chłopaków za systematyczność i wyrzeczenia. No i oczywiście dla trenera za poświęcenie swojego wolnego czasu i oddanie. Maćku rób dalej to, co robisz, bo nie idzie to na marne!

    OdpowiedzUsuń