21 października 2014

Pokaż w kadrze unijne projekty

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? A może chcesz dopiero zdobyć podstawową wiedzę z tego zakresu? Jeśli tak, to weź udział w Konkursie Fotograficznym pn. "Śladem Unijnych Projektów", którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. W celu zgłoszenia się do konkursu należy wypełnić formularz na stronie wykonawcy nowa-wiedza.eu oraz rozwiązać test wiedzy o Unii Europejskiej i Funduszach Europejskich.

Osoby, które zakwalifikują się do dalszej części konkursu, będą miały okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych ze specjalistami oraz w wycieczkach po województwie śląskim. Podczas wyjazdów odwiedzimy najciekawsze realizacje unijne na terenie Śląska oraz pod okiem instruktorów wykonamy konkursowe zdjęcia.


Najlepsze prace zostaną nagrodzone voucherami pieniężnymi oraz zostaną zaprezentowane podczas wystawy na lotnisku w Pyrzowicach. Termin zgłoszeń upływa 26 października 2014r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie nowa-wiedza.eu w zakładce KONKURS oraz telefonicznie w sekretariacie konkursu:

Sun & More sp. z o. o.
Koordynator: Marta Zawadzka tel. 531-381-227 / (91) 488-01-70
konkurs@sunsnow.co

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz