20 października 2014

Stadion miejski zamienił się w plac budowy [VIDEO]

Przed kilkunastoma dniami ruszyły długo oczekiwane prace modernizacyjne na terenie stadionu miejskiego w Kuźni Raciborskiej. W pierwszej kolejności do rozbiórki poszedł wał, na którym znajdowały się trybuny.Realizacja: Jacek Gąska i Bartosz Kozina

21 komentarzy:

 1. Proszę odpowiedzieć na pytanie ile zostało z pierwotnego projektu? Czy będą dwie płyty boiska, oświetlenie ledowe , pomieszczenia socjalne i zadaszone trybuny, co zostanie okrojone?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jestem ciekawy, jakie były komentarze, gdyby taka inwestycja za prawie 2 miliony była realizowana w innej miejscowości naszej gminy. A niektóre zespoły grają wyżej niż w klasie A. Zanim znowu ktoś chlapnie, że wszystkie pieniądze idą do Rud, a Kuźnia dostaje ochłapy - proponuje najpierw pomyśleć. Myślenie nie boli. A inwestycji jak i samej Stali zyczę wszystkiego najlepszego. Teraz zrobią w Kuźni, później przyjdzie czas na innych... Licze na to

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta inwestycja miała kosztować 800tyś a nie 2 mln.Będą 4 płyty?czy robimy Narodowy w Kuźni Raciborskiej?

  OdpowiedzUsuń
 4. kieruje do BIP-u = 1 mln 804 tys. zł - wykonawca Borbud

  OdpowiedzUsuń
 5. Co z zakresem robót? Ten sam czy okrojony za dwa razy tyle?

  OdpowiedzUsuń
 6. brak oswietlenia, brak remontu bocznego boiska głowna płyta tylko dosiew. tego ma nie byc

  OdpowiedzUsuń
 7. Grunt,że wszystko wytrzyma dłużej niż chodniki w Kuźni ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. he he he he he. Byle wybrali a potem.... Czy to ważne

  OdpowiedzUsuń
 9. Po co wydawać w Kuźni pieniądze? Cokolwiek by tam nie zrobic, kupić lub wybudować to najpierw jest fala krytyki a następnie dewastacji. Podczas kiedy na wioskach cieszą się z najmniejszego usprawnienia życia mieszkańców tego grajdola nie jest e stanie zadowolić nawet modernizacja stadionu dla A klasowych wyrobnikow za dwa nikomu. Pani Serafin i Pan Macha powinni wyciągnąć z tego wnioski. Pierwsza wydając pieniądze a drugi obiecując pieniądze jak juz dostanie się na upragniony stołek. W Kuźni ludzie nie są łatwi. Z nimi najpierw trzeba chodzić!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kuźnia została pozbawiona na kilka lat zwykłej wiaty dla kibiców. Z obiecanego zakresu robót do wykonania zostało niewiele, o czym piszą wyżej osoby poinformowane. Jeszcze niczego tutaj nie wydano a już krytyka. Od lat to samo, krytyka zwykłych ludzi ,tyle tylko że ze strony władzy którą Ci ostatni wybrali. Czas ją zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Inne kluby grające w wyższych klasach wiat dla kibiców nie zostały pozbawione bo nigdy takich nie miały. O takich pieniądzach na remont mogły tylko pomarzyć. Ty żeby wryc się do koryta nie cofniesz się przed niczym. Przed hipokryzją, demagogią i populizmem. Tylko Twój kanał i chore wiatraki. Czasem myślę ze takie czereśnie powinny wygrać wybory choćby tylko po to by poczuć smak wywozu na taczce za cztery lata. Bezcenne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku o czym ty piszesz.To sie nie trzyma ani kupy ,ani nie ma w tym żadnego sensu.Ogarnij sie.

   Usuń
  2. Jaśniej prosze.O kim ta głupia gadka.Jesteś normalny.?

   Usuń
 12. Oczywiście ze normalny. I ty doskonale wiesz o czym mowie. PoMachaC ci jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jednak NIENORMALNY.!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdyby kwoty wydawanych pieniędzy były wprost proporcjonalne do tego co za nie robicie, wtedy sam bym na Was zagłosował.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak to jest, że wszystko kosztuje dużo więcej niż powinno, bo działa ustawa zamówieniach publicznych. I obojętnie kto będzie burmistrzem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie i Panowie!Narodził sie nam poza Kuźnią nowy PROROK,PROKURATOR I SĘDZIA kuźniańskiej społeczności.
  Wali tutaj takie gupoty że głowa mała... Do godz.13.30 w dniu 27. 10 było tutaj 20 wpisów. Wszystkie na poziomie. A ten "święty" bredzi,że W Kuźni tylko krytyka i dewastacje. Jak tego trolla nauczyć? Dajmy mu lekcje.. W tych 20 wpisach jest , może , jeden głos krytyki...

  OdpowiedzUsuń