25 października 2013

Uniwertsytet Trzeciego Wieku - są jeszcze wolne miejsca

Październik dobiega końca, a co za tym idzie - kończy się czas rekrutacji studentów do Uniwersytetu III Wieku przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.
Tych z Państwa, którzy jeszcze nie wypisali ankiety, a chcieliby uczestniczyć w zajęciach i korzystać z przywilejów przysługującym słuchaczom informujemy, że ankiety można pobrać w sekretariacie MOKSiR-u lub ze strony internetowej (KLIK)

Jednocześnie informujemy, że 29 października o godz. 17:00 w sali MOKSiR, odbędzie się wykład Pani Justyny Szyndler - doradcy ds. podmiotów ekonomii społecznej, na temat aktywności seniorów.

Natomiast 5 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się uroczyste otwarcie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kuźni Raciborskiej oraz inauguracja roku akademickiego 2013/2014.

W UTW obowiązywać będzie cykl roczny, powtarzalny czyli dwa semestry (zimowy i letni). Na zakończenie roku akademickiego studenci otrzymują certyfikaty. Każdy student, UTW który regularnie uczestniczyć będzie w zajęciach, po 3 miesiącach kształcenia otrzyma legitymację studenta UTW, która uprawniać będzie do:

- zniżki na zajęcia z lektoratów języków obcych;
- zniżki na wybrane, płatne zajęcia warsztatowe;
- oraz do bezpłatnego wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

1 komentarz:

  1. Ludziska, śmiało zapisujcie się !!! niezależnie od wykształcenia... na UTW nie ma egzaminów, zaliczeń itp...
    przyjdźcie na inaugurację 5 XI ...zobaczyć i posłuchać, co to jest Uniwersytet Trzeciego Wieku.

    OdpowiedzUsuń