26 października 2013

Dwa srebra i brąz dla Spartan z Kuźni

20 października we Wrocławiu został  rozegrany III Ogólnopolski Turniej NO-GI Fight. W imprezie wzięło udział ponad 150 zawodników z całej Polski, co pokazuje tylko jak Grappling oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu rozwija się w naszym kraju.

Bardzo dobrze na tej imprezie spisali się zawodnicy klubu Sparta Gold Team. Aż troje reprezentantów SGT stawało na podium. Srebrny medal w kategorii wagowej 88 kilogramów wywalczył Wojciech Płachciak (purpurowe pasy). Również na drugim stopniu podium w kategorii wagowej 74 kilogramów uplasował się Marek Wramba (niebieskie pasy). Poza tym medal brązowy zdobył także Jakub Majer w kategorii wagowej + 88 kilogramów (niebieskie pasy).

Zawodnicy Sparta Gold Team przygotowują się do następnych zawodów, mamy nadzieję na kolejne sukcesy !