04 marca 2013

Apel dyrekcji szkoły ws. "Orlika"

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej informuje, że boisko "Orlik" jest jeszcze nieczynne. Wszystkich obowiązuje zakaz przebywania na terenie "Orlika", również w godzinach i dniach pozalekcyjnych. Każde wejście na teren boiska traktowane będzie jak włamanie, a wobec przebywających tam mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.

13 komentarzy:

 1. JA TEGO NIE ROZUMIE ORLIK JEST GRAĆ NIE WOLNO TO PYTAM SIE PO CO GO W OGÓLE BYŁO BUDOWAĆ ? CO TA NASZA MŁODZIEŻ MA ROBIĆ? POZAMYKAJCIE NAJLEPIEJ WSZYSTKO NA KŁÓDKI I TYLE .CAŁA KUZNIA !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego się tak rzucasz? Orlik nie został jeszcze oddany do użytku. Trochę cierpliwości. Potem graj ile masz sił w nogach.

   Usuń
 2. BO PEWNIE WIELKA SZANOWNA PANI BURMISTRZ NIE POTRAFI SIĘ POFATYGOWAĆ ABY OTWORZYĆ TEN ORLIK.
  PRZECIEŻ MŁODZIEŻ NIE WCHODZI TAM ABY COŚ OKRAŚĆ TYLKO POGRAĆ W PIŁKĘ.
  CHYBA COŚ TU JEST NIE TAK!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Slonce, chmurki, wiaterek.. Co kur.a młodzi maja robic na tej kuzni? Do baru maja isc? Nawet posiedzieć gdzie niema, a pozniej sie mowi jaka ta młodzież nasza jest.zalosne

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem Was... ile gniewu i nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
 5. na szczescie to ostatnia kadencja naszej pani burmistrz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A może po prostu dowiedzieć się czy orlik został już po prostu oddany do użytku? Z tego co wiem, jeszcze firma ma jakieś drobne niedoróbki usuwać a póki szkoła nie odebrała roboty to trudno tam dzieci wpuszczać. Poza tym na KAŻDYM orliku zatrudnieni są animatorzy m.in. pilnujący by mieć odpowiednie buty (bo w korkach na orliku grać nie wolno) - a na naszym jeszcze takowych nie ma. Czyli orlik będzie otwarty to wtedy będzie można grać do upadłego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak byś chciał wiedzieć to z tego co się orientuj to Orliki miał być do użytku w 2012 roku bo dofinansowanie się kończyło w 2012.
  Wiec jak problem załatwić opiekuje orlika jak podobno takie bezrobocie panuje.
  Pozdrawiam ludzi odpowiedzialnych za te decyzje.

  OdpowiedzUsuń
 8. na co ta cala Rita czeka ? moze az dziury na murawie zrobia sie takie jak na drogach ? mysle ze otwarcie bedzie na jesien , a moze nawet w czasie przyszłorocznej kampanii wyborczej

  OdpowiedzUsuń
 9. Młodziaki kochane i bardzo niecierpliwe! Czy brakuje wam miejsca na piłkę?
  Czy wy wszystkie swoje prace wykonujecie wzorowo i bez późnień?
  Poczekajcie jeszcze trochę,aż się wszystko wyjaśni
  A wy grajdołkowi politykierzy napiszcie jak wyobrażacie sobie program zajęć na orliku, żeby wszyscy byli zadowoleni.No, tu trzeba trochę pomyśleć. Może jednak warto?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe co zrobia z tym orlikiem.Jak dla mnie powinien byc otwarty dla wszystkich, niech nie robią tak jak z boiskiem kolo bylej szkoly podstawowej. Stoi na zadupiu, a mogłoby sie lepiej prezentować jakby władza zajęła sie terenem obok boiska. Mamy bardzo ciekawie rozbudowana miejscowość jeśli chodzi o sport, do tego maja remontować stadion wiec moze stawiajmy na ten sport?jakos go promujmy? Moze moglaby to byc wizytówka naszego miasteczka?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. gdyby wszyscy krytykujący mieli odrobinę pojęcia, ile formalności trzeba, żeby takie boisko oddać do użytku. Nie tylko boisko, ale każdy obiekt, ile pozwoleń. Szanowni Państwo, żyjemy w Polsce - kraju ustaw, rozporządzeń i notorycznego zmieniania prawa. Weźcie to pod uwagę, miłośnicy futbolu i cieszcie się, że jest - i Orlik, i wiosna - a za niedługo zagracie.

  OdpowiedzUsuń