05 marca 2013

Talenty mamy różne

Tak mogą powiedzieć o sobie uczniowie klasy I "a" Szkoły Podstawowej w Kuźni Raciborskiej. Wraz z wychowawczynią - panią Teresą Ignacy i rodzicami przygotowali wieczorek recytatorsko-muzyczny.
Wybrać wierszyk czy piosenkę? - o tym decydowały same dzieci, dobierając repertuar występu. Swoje umiejętności uczniowie zaprezentowali 28 lutego br., zapraszając dyrekcję szkoły, rodziców, dziadków, rodzeństwo na występ. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i lizaczkami, które wręczyła im sama pani dyrektor.


Po zakończonym wieczorku przybyli goście bezsprzecznie przyznali, że Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka nie bez powodu nosi zaszczytne miano Szkoły Odkrywców Talentów. Wszyscy we wspaniałych humorach wzięli udział w poczęstunku, przygotowanym przez rodziców. Oni także wykazali się niemałym talentem, wykonując własnoręcznie wielkanocne zajączki, które od razu zostały sprzedane. Uzyskane pieniądze rodzice przekazali na ręce wychowawczyni, która zna doskonale potrzeby swoich wychowanków i właściwie spożytkuje zebrane fundusze.
Materiał nadesłany; SP im. Jana Wawrzynka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz