09 lutego 2013

Kup-Ciuszek, czyli I Bazarek Dziecięcy

W sobotę, 23 lutego br. w godz. 9:00-16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się bazarek dziecięcy o wdzięcznej nazwie "Kup-Ciuszek", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Babiniec".

- Dziecko wciąż rośnie, wyrasta z ubranek, bucików, zabawek, sprzętów, książeczek. Jeśli chcesz KUPIĆ lub SPRZEDAĆ: wózek, krzesełko, łóżeczko, rowerek, fotelik, huśtawkę, ubranka, buciki czy zabawki dla swojego dziecka, to zapraszamy Cię na BAZAREK ! - piszą organizatorzy w swoim ogłoszeniu.


Koszt rezerwacji stolika: mały stolik - 5 zł, duży - 10 zł. (płatność na miejscu) - Ilość stolików jest ograniczona. Wystawiać się mogą jedynie osoby prywatne - to Państwo osobiście sprzedajecie i ustalacie ceny swoich artykułów!

Osoby zainteresowane rezerwacją stolika lub chcące zadać jakiekolwiek pytania - są proszeni o kontakt: tel. Kasia T. - 784-490-701; email: krystynaher@wp.pl, Kasia P. - 698-360-547.


11 komentarzy:

 1. Za drogo za rezerwację , to nie Racibórz, już byłam na takich bazarkach w większych miastach i tylko kasę straciłam, a kupujących prawie zero. Ludzie wolą w ciucholandzie kupić byle co , niż porządne i tanie rzeczy na takich bazarkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 zł to za drogo !!! Przecież to jest całkowity koszt! Jasne lepiej siedźmy w domu i nic nie organizujmy, a potem narzekajmy !!!

   Usuń
 2. Zapraszamy Wszystkich :)

  Mały stolik - 5 zł Duży stolik - 10 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. dobry pomysł, gratulacje inicjatywy:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. według mnie to świetny pomysł.
  zawsze można znaleźć coś ładnego i taniego dla swojej pociechy, bo nie każdego stać na nowe dobrej jakości ciuszki, a w ciucholandach ciężko znaleźć dobre jakościowo ubranka, czy wózek.

  OdpowiedzUsuń
 6. cena stolika sądzę że nie jest wygórowana, ciekawe tylko czy będą chętni na kupowanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy nadzieję,że chętni się znajdą :)
  Choć zdajemy sobie sprawę, że organizując coś po raz pierwszy może nie być łatwo.

  Więc moi drodzy liczymy na Was, zaproponujcie znajomym, żeby chociaż wpadli zobaczyć :)

  Udowodnijmy wszystkim niedowiarkom,że w Kuźni też można coś zorganizować z powodzeniem !!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bazarek zakończony sukcesem, taka mała Kuźnia a było więcej kupujących niż w Raciborzu :)

  Serdecznie dziękuję sprzedającym i kupującym i zapraszam na kolejny Bazarek za kilka miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobry pomysł!!!Moim zdaniem to bardzo tanio za rezerwację stolika!Taki bazarek powinien być rozgłoszony,ogłoszenia nie tylko na internecie ale i na sklepach,czy słupach.Wszystko kwestią tego jakie kto sobie ceny narzuci.Ja mieszkam za granicą i też staję na takich floumarkach z dziecięcymi rzeczami z których moje pociechy wyrosły i tu się płaci za stoisko 25e ...i też nie wiadomo czy się sprzeda,ale warto zaryzykować,dlatego 10zł to moim zdaniem super cena i ludziska naprawdę próbujcie !!!Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 10. My staraliśmy się rozwieszać ogłoszenia gdzie się tylko dało na tablicach, słupach, w przedszkolach i w sklepach też były. Tylko nie każdemu chce się wyjść z domu, siłą nie zmusimy :) Kto nie chce zawsze znajdzie wymówkę.

  Ale jak na pierwszy raz, i na taką pogodę, to i tak było dużo ludzi. Naprawdę można powiedzieć, że to mały sukces !

  OdpowiedzUsuń