02 stycznia 2013

Koncert Noworoczny - rozwiązanie konkursu

Weź udział w konkursie portalu tylkokuznia.info i wygraj podwójne zaproszenie na noworoczny koncert pn. "Viva Strauss", który odbędzie się w najbliższy piątek, 4 stycznia o godz. 19:00 w sali MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.
Koncert jest prawdziwie noworoczną ucztą dla melomanów i nie tylko! Najpiękniejsze melodie prosto z Wiedeńskich salonów - walce, polki, czardasze, gorące pieśni Neapolitańskie oraz niezapomniane arie i duety z takich operetek jak "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Hrabina Marica" czy "Zemsta Nietoperza".

KONKURS:

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na Koncert Noworoczny "Viva Strauss"? Wystarczy, że poprawnie odpowiesz na następujące pytanie: Jak na imię mieli austriaccy kompozytorzy noszący nazwisko STRAUSS, których kompozycje będzie można usłyszeć podczas piątkowego koncertu?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku, 3 stycznia do godziny 16:00. Można je nadsyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info. W tytule wiadomości należy wpisać "Koncert Noworoczny" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza przyśle poprawną odpowiedź.

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową.na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Wejściówkę - za okazaniem dowodu osobistego - będzie można odebrać przed koncertem w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

Miło nam poinformować, że zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Dagmara Nieścierowicz. która jako pierwsza udzieliła poprawnej odpowiedzi.

Serdecznie gratulujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz