07 września 2012

Zostań mażoretką


Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy OSP w Siedliskach serdecznie zaprasza wszystkie chętne dziewczynki wraz z rodzicami, chcące zostać mażoretkami lub cheerleaderkami do udziału w zajęciach tanecznych, które odbędą się 12 września 2012 r. o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Siedliskach przy ulicy Leśnej 1.Zajęcia będzie prowadzić wieloletnia tancerka.

13 komentarzy:

 1. Ciekawe kto upoważnił autora, do wykorzystania twarzy tych mażoretek? Mam nadzieję, że zespół Arabeska dostanie odpowiednią gażę za bezwiedny udział w reklamie? Dlaczego prowadząca zajęcia wieloletnia tancerka nie opublikowała swoich zdjęć z pokazów?

  OdpowiedzUsuń
 2. może by tak podac imię i nazwisko osoby ,która ma prowadzic te zajęcia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tam na zdjęciu, jest moja córka, kto pozwolił się podszyć !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie nie przesadzajcie ,przecież to są tylko dzieci a nie żadne gwiazdy z pierwszych stron gazet. :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety, to jest moja córka, !!! I nie życzę sobie żadnych zdjęć W JEJ PROFILU !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. w takim razie wiolu, nie posyłaj więcej swojej córki na tego typu imprezy.

  OdpowiedzUsuń
 7. to jest zwyczajna kradzież zdjęć!!!niech da swoje!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z uważnym ,wypisać córkę z zajęć i nie posyłać na takie publiczne imprezy, niech tańczy rodzinie na urodzinach lub weselu ,a w rodzinie nic nie zginie no i problem z głowy z kradzieżą zdjęć WIELKIEJ GWIAZDY :angry:

  OdpowiedzUsuń
 9. Wydaje mi się że tutaj nie chodzi o to że ktoś dał zdjęcie naszych dzieci .Tylko o to że to wygląda tak jakby ktoś podszywał się pod zespół Arabeska a przecież ta dziewczyna nie tańczyła w tym zespole tylko w innym.Więc dlaczego nie da zdjęć zespołu w którym tańczyła kiedyś?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcie, którego dotyczy część zamieszczonych tu komentarzy pochodzi z archiwum redakcji tylkokuznia.info i zostało wykonane podczas tegorocznych gminnych dożynek w Rudach (niedziela, 2 września). Nie zostało ono nadesłane ani przez nauczycielkę tańca, ani też przez osobę, która zwróciła się do nas z prośbą o zamieszczenie w/w ogłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy wy macie wszystkich w doma?

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się z obserwatorem. Sama mam dziecko, które tańczy w tym zespole ( w najmłodszej grupie)i wydaje mi się, że nie chodzi tu o zamieszczone zdjęcia, ale o jakąś "etykę zawodową", bądź resztki moralności, które powinne w nas jeszcze drzemać. A i z plakatów, i z obecnego ogłoszenia, dla czytającego wynika, że zajęcia będzie prowadził ktoś ze znanych choreografów, a nie zupełnie ktoś nieznany. Życzę Pani prowadzącej dużo szczęścia w naborze i sukcesów na scenie, a także dużo cierpliwości. Wiem, ile jej potrzebuje pani choreograf Arabeski przyjmując do zespołu dzieci od 3 roku życia, mające różne humorki. Musi mieć wielkie serce i ogromne zamiłowanie do tego co robi, znosząc to wszystko. Jeszcze raz życzę powodzenia...

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedyś to ludzie byli dumni z syna/córki że są widoczni na zdjęciach i umieszczone w gazetkach regionalnych. A teraz ludziom się w d***ch poprzewracało, to od razu odwołują się odnośnie ochrony wizerunku, ochrony danych osobowych itd...Czy wy jesteście normalni?

  OdpowiedzUsuń