30 września 2012

Kuźnia w końcu zwycięska u siebie

W meczu IX kolejki klasy okręgowej Kuźnia pokonała na swoim boisku Naprzód Czyżowice 2:1.

6 komentarzy:

 1. kiedy zarząd zrozumie, iż bez zawodników i KIBICÓW z kuźni nie ma drużyny? nadal popełnia te same błędy! gdzie bienia? jeden i drugi? gdzie hómin, ogon, pyra? (niektórzy grają- ogony?!)gdzie reszta chłopaków z kuźni? gdzie rataj? wcisło? tokarski? puzio czarek? krawiec mietek- jako trener? to co! rybnik rządzi?! co będzie jak rybnika nie będzię?!- powodź- np. co robicie z kibicami obecnie? please?! ręka w nocniku, to was czeka! obudźcie się!!! nie macie szans na radnego w K.R. (tym bardziej Rysiu W.!)- litości. :sad: śmiało! płaćcie dalej zawodnikom z zewnątrz!!!- gratulacje!!! rybnik +400pln, no i lider +1000pln bramkarz from src- gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. buahahahaha; tylko pieciu z kuzni; kyry jest trenerem; czyli dwa lata i kuznia w b klasie;

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno Herok- Bramkarz bierze tysiąc! :tongue: Powszechny FRB dodaje swoje

  OdpowiedzUsuń
 4. Alien co jak co racja,ale chłopaki studia i tyle ale Mietek na trenera sie nie nada tutaj sorki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Waldi został tata i z wiadomych wzgledów zrezygnował, Niunia gra w Siedliskach bo tam sie nadaje, Ogon pracuje w Opolu, Rataj jest po artroskopi kolana , Cukierek ma problemy z achillesem, Tokar grywa lecz teraz zaczyna znow studia , Homin na ławie , a Pyra gra przeciez.Puzio Czarek wraca za granice. Wiec czego Ty k***a chcesz ? gdyby tez nie chłopaki Rybnika to nie byłoby Nas tu gdzie jestesmy teraz własnie!!! Wiec prosze mi tu nie p*****c ze przeproszeniem. Na temat kibiców sie nie wypowiadam. Zapraszamy na trening Pon Sr Pt 17.30. Jestes z Kuzni wiec przyjdz i zabierz kilku chłopaków z kamienia .którym zwyczjnie nie chce ruszyc sie d**y 3razy w tyg. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. to kpina żeby torman dostowoł tyle kasy, tym bardzij że je słaby. Rozumia że chłopaki coś dostają z Rybnika i szanuja to że im się chce i jeżdżą do Nas-wiadomo paliwo kosztuje i czas bo licza że jak jadą na trening to ich z 4 godziny na chacie nima(boroki:)). Co do Zarządu to chyba nie bierą tego na serio że jedni zapierdzielają a inni w biurze siedzą i piweczkują. Jak tak dalej pójdzie to za chwila przez zima jeszcze odejdą inni zawodnicy i dzaś spadamy.

  OdpowiedzUsuń