27 stycznia 2012

Budżet Kuźni bezpieczny, ale piekielnie trudny do realizacji

33 komentarze:

 1. Radni bezradni co zrobić. A może na kolejnej sesji szanowna rada zajmie się sprawą podwyzki dla radnych oraz pani burmistrz?? Szkoda słów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Radni - z Kuźni - bezradni ... i znowu dali się ograć.

  OdpowiedzUsuń
 3. emilia z osiedla29 stycznia, 2012 04:13

  co wy bredzicie. Byłam na sesji. Wszyscy zagłosowali za tym budżetem. Byli totanie zgodny. Czy wy wiecie, że to dzięki przewodniczącemu p. Wronie Kuźnia w budżecie ma 300 tys. na remont skrzyżowania na Moniuszki, i 300 tys. na remont drogi gminnej którą Rita rozkopała i teraz płacze z niemocy? Jest również prawie 1 mln. na ksylamit w osiedlowej szkole, 1,5 mln zł. na nowe boisko przy ZSO, 1 mln. na dokończenie hali w gimnazjum, itd., itd. Skończcie z tym opowiadaniem o niedobrym p. Wronie, który wszystkich ogrywa. Wszyscy radni i władza gminy przyjęła jego wizję prowadzenia gminy. Naprawdę ten pan to duża klasa i inteligencja. Z tego co mówiono o nim w kuluarach na sesji, to podobno byłby idealny kandydat na burmistrza. Jest bez skpupółów dla obiboków, urzędasów i wodolejstwa pierwszej damy. Ciekawe by było, co mieszczuchy? Ja jestem w stanie w to uwierzyć, pomimo, ze znam tego pana tylko z dystansu. Ale ma klasę. To widać i czuć. Jakby go tym Rudom wyszarpać? tam juz zrobił swoje, a u nas mizernota panuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. trybunał stanu dla R i dla tego co nosi drut kolczasty na klacie

  OdpowiedzUsuń
 5. ale jaja! Wszyscy stanęli za tym gościem? No to ludziska go z całą pewnością krzywdzą opowiadając te pierdoły. Szacun panie Manfredzie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Emilko! a co ty narcyz jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 7. a kto t pisze o M.W. Tylko radni są do d**y i tyle np. p. Tok p. Mariolka skandal a te Panie stare ze wsi?? skandal o polityce i rządzeniu się nie znają!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. emilia z osiedla29 stycznia, 2012 09:20

  Lubie cię kuźnianin. To są perły sakramenckie, masz rację. Zresztą kilku pozostałych tak samo. Nabrali nas a myśmy ich wybrali - szkoda słów. Przecież oni jednego zdania nie potrafią sklecić. Co tu mówić o rządzeniu. Jest mi wstyd, że co dnia muszę je mijać posród bloków.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stety, niestety Pan Wrona ma swoją firmę i nie chce przez to być burmistrzem a na stanowisko burmistrza nikt się nie nadaje z jego otoczenia poza nim więc nadal będzie popierał Panią Serafin.

  OdpowiedzUsuń
 10. Co znaczy tam już zrobił swoje,a co by zrobił bez kasy z GMINY,a tak poza tym to ciekawe dlaczego nie startował już wcześniej...bo mu się nie opłaci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Brawo rada A niech reszta głupstwa gada Albo spada. Wszyscy się mylą? Same buraki w radzie? Te wypowiedzi to grupa schizofreników nie mających żadnego planu. Ich plan to niszczyć i postawić na swoim, nie udaje się co? Trzy kropki i nic więcej. Kropki kropki i kropki. Dobra koniec.

  OdpowiedzUsuń
 12. to jest smiech na sali co sie dzieje.. powinno sie dac szanse mlodym, perspektywicznym osobom z naszego miasta, ktore obecnie studiuja badz juz ukonczyly studia zwiazane z zarzadzaniem! Niedosc, ze znaja specyfike naszego miasta to z pewnoscia ich kompetencje pozwalalyby na racjonalny rozwoj naszej gminy! A obecnie w radzie sa osoby, ktore nie maja pojecia o zarzadzaniu.. np. nauczyciele..

  OdpowiedzUsuń
 13. wrona na prezydenta!!!@rudzianin p. Wrona pracuje w firmie...mieć i pracować w... skromna różnica,chyba,że mylę się i Rafamet jest mój hahaha

  OdpowiedzUsuń
 14. do gośc22:mówimy o sprawach gminy, a nie kto gdzie pracuje, albo co ma. I tak wszyscy inni są dla tego pana szarym tłem. Wiem, że to dla ciebie nie do zniesienia i zrozumienia. My swojego lidera mamy, być może i na prezydenta. A wy???? No i widzisz? Dlatego go gnoicie. Ale on ma za sobą nas.

  OdpowiedzUsuń
 15. 14 lat przeszkadzania w rozwoju to chyba wystarczy co.Jezeli to znowu bylo takie trudne, to moze lepiej odpocznij i daj Nam od siebie odpoczac

  OdpowiedzUsuń
 16. to twój punkt widzenia, są osoby, które sobie chwalą ten czas. Jest nas wielu. Nigdy wcześniej w naszym miasteczku nie zrobiono tyle dobrych rzeczy i inwestycji. A że przy okazji ten pan uszczknał ,,co nieco" dla Rud, to jego chwała. Nie bądźmy pazerni i samolubni. Wstyd mi za nas. A tak na marginesie to Rudy są piekne i co mnie cieszy nadal nasze. Oby jak najdłużej albo zawsze. Nie psujcie tego mieściuchy. Pozdro Kajka

  OdpowiedzUsuń
 17. Kaja, ktokolwiek Cie zna lub sprokreowal, ma co chcial.Nie przejmuj sie jednak , bo Ty jestes troska kilku a Ten o ktorym piszesz wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 18. ciekawe,co dla Kajki oznacza "co nieco"i czy rozumie pojęcie wstydu?

  OdpowiedzUsuń
 19. swoj i swoja- jesteście typowymi okazami mało miasteczkowego chciejstwa, zawiści, nieżyczlwości, niewdzięczności, prymitywizmu i ..... .I tyle. Dlatego zawse tylko bedziecie ,,pisać" - i ..... nic wiecej.

  OdpowiedzUsuń
 20. sprawdź w słowniku znaczenie słowa"chciejstwo"a potem "pisz"

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę cie bardzo //swoja//. Chciejstwo: to branie za rzeczywistość faktów istniejących tylko w sferze własnych marzeń. Czyli jak widzisz - zyjesz w utopii. Utopia - patrz słownik j. polskiego. Ślę całuska z zmykaj od kompa do książek. Tylko nie zapomnij o siku .....

  OdpowiedzUsuń
 22. Znaczenie słów chciejstwo i utopia jest mi od dawna znane.Wyostrz proszę Twój przytępiały rozumek i nie wrzucaj więcej chciejstwa i utopii do jednego worka.To pierwsze reprezentuje nasza gminna władza,natomiast my-utopiści mamy ciągle nadzieję,że to się kiedyś skończy.Dlatego piszemy. Nie chce mi się siku i nie przyjmuję całusków od takich jak Ty.

  OdpowiedzUsuń
 23. kajka z osiedla11 lutego, 2012 18:44

  jak wszyscy widzą, nie znasz znaczenia tych słów. One zwłaszcza nabierają znaczenia,kiedy mówimy o takich jak ty z naszego grajdołka.Wszystko, co żyje, kiedyś się kończy, musisz mieć tego świadomosć. Ale ty też!!! Nie bądź krnąbrny, bo sikać musisz, jak każdy - zobaczysz długo z tym nie wytrzymasz. I mamuśka będzie musiała zrobić coś z zapapranymi twoimi majtorami. A moje całuski to objaw mojej grzeczności i woli pojednania. A tak wogóle to mam nadzieje, żeś bardzo naiwny, ale może to przez wysoki poziom ....moczu? I uważaj bo na dworze przymrozióło, a twoje gatki są mokre. No to pa, jak nie chcesz całusków. Myślę, że dużo tracisz, wielu o nie zabiega.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie Kajka tylko Kajko:]Niby inteligent a jednak prostak. Gorzej być nie może także stare gęby do wyklepania [oj przepraszam do wymiany]...Oby znalazła się chętna młodzież by w końcu pozytywnego zdziałać.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kajka.Twoje tzw poczucie humoru pozostawia wiele do życzenia.Nie chce mi się z tobą gadać.

  OdpowiedzUsuń
 26. kajka z osiedla12 lutego, 2012 07:35

  oj popadacie w niezrozumiałą paranoję. Swoja nie chce gadać, a gada, nie chce sikać a sika. OMG doprawdy cię nie rozumiem, ale może ty z innego osiedla jesteś. Jednak popracuj trochę nad sobą. Nieżle się bawię w tym towrzychu. Od poniedziałku ruszam do mojej smierdzącej ale ukochanej budy, to może nie będę miała dla was czasu. Chyba że wam bardzo na moim towarzystwie zależy. Co? No to pa, i nie nerwujta się.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ta kajka to w tej szkole uczy , sprzata, czy sie uczy?Jezeli uczy ,to dzieci maja prawdziwa biede.

  OdpowiedzUsuń
 28. kajka z osiedla13 lutego, 2012 05:20

  Oj swój, ale masz biedę. Miałeś siedzieć cichusieńko, a beblasz coś pod nosem. Ja jutro zaiwaniam do mojej budy i zaręczam ci że cała młodzież pieje z radości. I pamietaj, że my tam mamy młodzież a nie dzieciarnię! Widzisz bablasz a nie wiesz o czym mówisz. Jak to w naszym mieście często bywa. Jak tam u ciebie z siku? Masz biedę? Pozdro kochaniuśki.

  OdpowiedzUsuń
 29. Kajka.Kiedy idziesz na emeryturę?Sądząc po archaicznych słowach typu "zaiwaniać"można wnioskować,że już nie długo.Obym miała rację,bo szkoda mi tych biednych dzieciaków.Przejdź się do urologa kochana,bo jakoś męczysz się z tematem oddawania moczu :smile:

  OdpowiedzUsuń
 30. kajka z osiedla13 lutego, 2012 20:14

  swoja..... jutro walentynki, wyluzuj. No skoro tak bardzo chcesz to zrób siku. I mówię ci, my tu mam młodzież ( dorosłe dziewuchy i wyrośnięte dryblasy ) a nie dzieciarnię. Ponjał?

  OdpowiedzUsuń
 31. @swoja:nie trzymanie moczu to oznaka wieku.Kajka to chyba ryczaca 40-stka lub raczej wyjaca 50-tka, bo jej sie dryblasy snia I BASTA;-)

  OdpowiedzUsuń
 32. kajka z osiedla13 lutego, 2012 22:59

  ej stary, opętało cię czy co? A nerwusek jesteś jeden. Nerwy są złym doradcą, czyżbyś o tym nie wiedział? Co się czepiasz 40-tek i 50-tek? Myślę jednak, że ja bym ci przypadła do gustu. Bo jak widać gustujesz w trzydziechach! Tylko, co z twoim moczem, która takiego cię zechce? Sle słodkie całuski, to już na jutro. I odpręż się stary, bo pękniesz.

  OdpowiedzUsuń
 33. "Niech spadnie z nieba złoty deszcz" :smile:Swój olej tą babę...

  OdpowiedzUsuń