18 marca 2011

Pierwszy mecz ligowy Stali

8 komentarzy:

 1. Na C-klasowe Siedliska ,też w tamtym roku mnie skasowali na 5 zł.A Kuźni życzę wygranej w sobotę.Myślę ,że trener dobrze zestawi skład personalnie i ustawi taktycznie.A do Hómina apel o trochę więcej gry z kolegami,a efekt będzie na pewno widoczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. No wreszcie:) Straaaasznie długa, była ta przerwa zimowa. Życzę powodzenia chłopaki i jak zwykle będę trzymał za Was kciuki! Na początek bardzo wymagający rywal, ale wszyscy w Was wierzymy:) ŻÓŁTO-BIAŁO-NIEBIESCY! Ten mecz musimy wygrać! WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!! Zawadę pokonamy! iiiii trzy punkty będziemy mieć!!! Do boju, Do Boju, DO BOJU RA FA MET!

  OdpowiedzUsuń
 3. A z kim grają? Z chórem parafialnym?

  OdpowiedzUsuń
 4. A pseudokibice ile płacą? Mogę przynieść swojego bejsbola czy rozdajecie przy wejściu? ... W życiu nie przyjdę na mecz drużyny, której kibice są uważani za najgorszych w całym powiecie, a może i szerzej. Najpierw zróbcie porządek z tym marginesem społecznym, a potem zapraszajcie rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeciwnikiem bedzie LKS \"Naprzód\" Zawada(Wodzisław Śląski)

  OdpowiedzUsuń
 6. człowieku swoich nie bijemy :D czy kto kolwiek i kiedy kolwiek dostał z naszych nie , zawsze nawet CI najgorsi kibice swoich zawsze bronia ludzie wy jestescie czasami nie zasługujecie na komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozatym pojedyncze incydenty nie świadczą o tym ze mamy najgorszych kibiców w powiecie. To są tylko słowa ludzi. a Ludzie lubią dużo mówić. W tej rundzie zostanie zwiększona liczba służb ochrony co powinno wyeliminować aktywność \"pseudo\" kibiców.

  OdpowiedzUsuń
 8. komentarz został usunięty przez Administatora z powodu naruszenia zasad regulaminu

  OdpowiedzUsuń