24 stycznia 2011

Warto walczyć o swoje!

5 komentarzy:

 1. A ja uważam, że najwyższy czas przestać finansować nieudaną reformę emerytalną, najwyższy czas uczciwie powiedzieć, że jedynymi wygranymi tej refomy są fundusze emerytalne, ich prezesi, rady nadzorcze i doradcy. Olbrzymia dziura w budżecie to też po części skutek finansowania towarzystw emerytalnych.Jestem przeciw tej inicjatywie.

  OdpowiedzUsuń
 2. brońmy się przed platformą i jej dalszymi jałowymi rządami i przekrętami.

  OdpowiedzUsuń
 3. donek przed trybunał stanu !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nikt nie mówi, że OFE nie daje żadnej gwarancji, że wypłacą jakiekolowiek emerytury, natomiast rząd, który współfinansuje ZUS daje pewność. Nie daje co prawda pewności w jakiej kwocie, ale przynajmniej wiemy, że coś dostaniemy. Więc ta reforma ma też drugą stronę medalu, nad którą raczej nikt się nie zastanawia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Popieram działania rządu.Wszystkie cztery reformy rządu Buzka przyniosły opłakane skutki i bolesnie to widać w ochronie zdrowia, oświacie, działaniu samorządów, a po dziesięciu latach reformy emerytalnej uczciwi ekonomiści też twierdzą,że to pomyłka. Podobno tylko duża liczba własnych dzieci uchroni nas przed biedą na starość.Też należę do tych, co dali nabrać się na reklamę " Na emeryturze nie musisz udawać życia"- tamten rząd zrobił ludziom wodę z mózgu, uwierzyli i ta wiara w niektórych trwa do dziś(podpisują się pod w/w listem)

  OdpowiedzUsuń