06 grudnia 2010

Rita Serafin zostaje na drugą kadencję

52 komentarze:

 1. Gratuluję Pani Burmistrz :smile:

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe ze ak szybko policzyli glosy ???

  OdpowiedzUsuń
 3. a co tam mieli liczyć !!! jak ludzie mieli gdzieś II turę. aż o 10 % było mniej niż w I turze a przecież już wtedy było bardzo mało!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Pani Burmistrz

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaś ona? No darujcie sobie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tez gratuluję...ale będę bacznie się przyglądał Pani pracy. Życzę też by tak jak wystartowała Pani z remontami w Kuźni krótko przed wyborami ,dotrwała Pani do końca swojej kadencji z takim samym zapałem do pracy jak i skutkiem :smile:

  OdpowiedzUsuń
 7. WD40 wprowadzasz wisielczy humor. Jak może wygrać kandydat który był juz burmistrzem i w taki sposób wyleciał z tego stanowiska. Poza tym ma swoje lata, nie zna się na niczym. Jego program był oparty na programie Rity i poza tym na niczym się nie zna. Więc nie miał by szans go zrealizować. Jego Wyborcy to ludzie bez żadnej ideologi, nie mający rozeznania w tym co się zmieniło w ostatnich latach. W dodatku oni poszli tylko głosować po to żeby Rita nie była Burmistrzem. Po Prostu zrobić na złość, komu, wioskom, co chcieli udowodnić. Że człowiek bez pojęcia o dzisiejszym rządzeniu sobie poradzi, z czym poradzi. Jak on prze dziesięć lat żadnego kursu nie skończył, więc w stosunku do tego co umiał się uwstecznił. Można by tak bez końca. Ale mi się nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje wygranej Pani Burmistrz. :smile:

  OdpowiedzUsuń
 9. oj lelek,,,widzę że w ogóle mnie nie rozumiesz...w jednym zdaniu!!! chciałem zmian i receptą był Paweł Macha który odpadł i pozostali Rita i Witold...ale żaden z nich nie zdobył mojego zaufania...Ja chcę aby przyszły burmistrz na kolejne lata wywiązywał się rzetelnie z obowiązków i wystrzegał się chorych układów które niestety były i są od wielu lat w naszej gminie...ja chcę aby to się zmieniło....a ciekawi mnie to że Kuźnia umierała przez ostatnie lata po to aby krótko przed wyborami odżyć z remontami? czyżby to dziwny zbieg okoliczności? :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje pani Serafin :D

  OdpowiedzUsuń
 11. I bardzo dobrze! Życzę owocnych rządów :smile:

  OdpowiedzUsuń
 12. tylko nie Ritta.... moje ambitne plany przez nią znów szlag trafi, pozostało tylko stąd uciekać.... :crying: Gratuluje wyborcą nowej Pani Burmistrz, bawcie sie dobrze przez najbliższe lata.....

  OdpowiedzUsuń
 13. Pani Burmistrz życzę spokojnej i owocnej pracy. Hrabiemu zaś szerokiej drogi!

  OdpowiedzUsuń
 14. gmina będzie jeszcze bardziej zadłużona .Porażka ,kto na nią głosował. :crying:

  OdpowiedzUsuń
 15. Głosowali na nią ludzie którzy rozróżniają kredyty inwestycyjne od konsumpcyjnych. Ludzie którzy wiedzą że pewnych inwestycji nie da się dłużej odwlekać. Ludzie którzy wiedzą co to jest bank i na jakich zasadach działa. A nie ludzie o zaściankowym, średniowiecznym sposobie myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 16. p.Rita miała o ok 100głosów więcej niż w pierwszej turze,a p.Witold ok.300mniej.Frekwencja gorsza.

  OdpowiedzUsuń
 17. Może i tak Von Wrede tylko z czego P. Burmistrz spłaci te kredyty ?? Biedronka raczej jej w tym nie pomoże. Co P. Burmistrz zamierza sprzedać z majątku gminnego aby spłacić kredyty inwestycyjne, bo chyba nie z marnych dochodów mieszkańców. Chyba że wszystkich wyśle do niemiec :crying: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 18. To nie Pani Burmistrz wygrała tylko p. Wrona, więc znów wszystko po staremu!!! Brawo dla wyborców p.Serafin!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. jedyny słuszny wybór w tej sytuacji :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Może by tak podać jakie były wyniki głosowania w każdym odwodzie.Wtedy można dyskutować.Czekam

  OdpowiedzUsuń
 21. @ Obserwator http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/2 41105.html#tabs-7 i należy kliknąć w konkretnego kandydata

  OdpowiedzUsuń
 22. ten link jest prawidlowyhttp://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/p l/240000/241105.html#tabs-7

  OdpowiedzUsuń
 23. @ Akaj Linki są automatycznie rozdzielane, trzeba znaleźć tą jedną spacje w adresie (Twój link też nie jest prawidłowy) :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 24. 9848 usob uprawnionych do glosowania oddanych glosow bylo 2800 jakos niezbyt reszta kwapila sie do glosowania i wniosek jest nastepujacy ze to wlasnie ci nie glosujacych beda najbardziej narzekac tj 7048 osob :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 25. Do niezadowolonej: Już biorąc kredyt pani burmistrz musiała wiedzieć, z czego go spłaci. To nie prywatny grajdoł a instytucja państwowa. Nie postrzegaj jej przez pryzmat swojego gospodarstwa domowego. Po za tym pozyskując środki zewnętrzne często trzeba resztę brakującą do zrealizowania konkretnej inwestycji uzupełnić kredytem. Ale skoro i tak połowę dostajemy to nawet spłacając odsetki wychodzi taniej niż byśmy mieli za wszystko płacić ze swojej kasy. Przykład: Niezadowolona, która jest akurat spłukana musi pilnie wyremontować łazienkę. Koszt 10 000 zł. Teściowa daje jej 5 000 i nie chce zwrotu. Więc Niezadowolona bierze drugie pięć w kredycie. Spłaci 7000 zł. Wyremontuje łazienkę a i tak będzie o 3 klocki do przodu. Zrozumiała wreszcie?

  OdpowiedzUsuń
 26. super że pani Rita wygrała :smile:

  OdpowiedzUsuń
 27. Widzę po wynikach, że w Kuźni wygrał W.C. Wstyd mi, że jestem z Kuźni. Po tym co pokazał Pan W.C. na debatach powinien przegrać wszędzie. Do czego ludzie tęsknicie ? Do tych szampanów darmowcych na sylwestra na placu ? Pozdrawiam wszystkich głosujących na rozwój i wykształcenie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Że W.C by dostał 78 głosów to bym zrozumiał,ale ten 1000 do tego to nieporozumienie.Kuźnio obudź się!!! Do W.C mam nadzieję że za cztery lata już nie będzie pan straszył swoim kandydowaniem

  OdpowiedzUsuń
 29. Będę, będę. Bo muszę. Ludzie mnie o to proszą.

  OdpowiedzUsuń
 30. już 2 razy prosili i jakoś nie wyszedł wielki comeback. wypadałoby nie narażać się na te wszystkie krytyki i siedzieć sobie w ciepłym nocie ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Ludzie proszą? Trzeba sprawdzić ilu ich jest by nie wychodzić za każdym razem na d...a Ale Witoldomina nie startuje z powodu chęci wygrania. Już gdzieś napisał że lubi napawać się STRACHEM przeciwników. A przeciwnicy jego kolejnymi upadkami. Widać taka nasza :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 32. I znowu baba rządzić będzie !

  OdpowiedzUsuń
 33. Gratulacje Pani Rito a odnosnie cecka co on teraz biedny pocznie skąd weżnie pieniądze na remont rudery.A rudowłosa niech potrzy z wieżyczek póki sie nie rozleciały. I spadajcie (inteligentni) z naszej gminy

  OdpowiedzUsuń
 34. Gratulacje Pani Burmistrz! Mam nadzieję, że to jest koniec Pana W.C. Mówi się, że do trzech razy sztuka! A przeciez ten pan regularnie co 4 lata startuje na burmistrza.Tylko, że za 4 lata będzie mu 65 wiosen i emerytura. A tak na marginesie - kończ waść, wstydu oszczędź!!!!

  OdpowiedzUsuń
 35. I co tu gratulować? Nie wiem jak się Pani burmistrz będzie rządzić przeciw 8 tysiącom ludzi, którzy jej nie wybrali. To widać jacy marni kandydaci byli. Pani nie jest moim burmistrzem tylko burmistrzem niespełna 2000 tysięcy ludzi którzy uwierzyli w pani bajdurzenie.

  OdpowiedzUsuń
 36. Do goryla.Da sobie rady z tymi co ją nie wybrali wpuści do gminy 1000 tirów na oblodzone drogi szczególnie Topolową i drogi w sołectwach które rozjadą nieposłusznych a reszta zapadnie się od wstrząsów.Jednie na Manfreda możemy liczyć bo to chłop co i kija użyje jak trzeba wprowadzić porządek

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie nie Cęcek na Prezydenta. Jeszcze chyba zdąży przed emeryturą.

  OdpowiedzUsuń
 38. Goryl ty nic nie rozumiesz te 8 tysięcy nie wybrało nikogo, więc im nie zależy. Chyba że ty jakąś inną matematykę uprawiasz.

  OdpowiedzUsuń
 39. gratuluję Pani Burmistrz i życzę rozwinięcia skrzydeł w kolejnej kadencji, realizacji zamierzeń i odporności w zmierzaniu się z przeciwnościami.

  OdpowiedzUsuń
 40. wd40 masz racje.Za rządów p.Serafin rozpoczęto budowę świetlicy w Turzu przy wale przeciwpowodziowym.Z wielbłądziej kupy tego nie budowali tak więc...długi rosną.

  OdpowiedzUsuń
 41. Co sobie ludzie wybrali to mają,niech póżniej niemarudzą.Cudu nad"Rudką"i tak nie bądzia :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 42. @stokrotka Nie masz racji, Ci którzy wybrali mogą marudzić, Ci którzy nie byli na wyborach mogą milczeć.

  OdpowiedzUsuń
 43. i znów po staremu08 grudnia, 2010 17:35

  Witam i widać znów po staremu Okrzyki propagandowe znikły szumne obietnice też i wracamy do normy Popatrzcie krzyki o stołki druzo obietnic a tu tylko troszku odwilży i na chodnikach ludzie nogi łamią Na parkingu obok Kaszty na osiedlu nie da się wjechać ani zaparkować Zdrowi ludzie maja z tym problem a co dopiero z chorowań gdzie nasze służby i nasza pani Riat Wiele obietnic i nic Ważne najpierw są ciepłe posadki rozdzielnic i ile komu skapnie a nie dobro ludzi Wiadomo znów przez 4 lata gmina będzie sie pogrążać w stronę dna by przed następnymi wyborami za 4lata pani Rita i jej świta licytowali co takiegoż oni dobrego zrobili Niech zarząd wreszcie idzie w teren i zobaczy jak sie żyje mieszkańcom nawet tym co na nią głosowali

  OdpowiedzUsuń
 44. goryle preferują naziemny tryb życia :smile:

  OdpowiedzUsuń
 45. @i znów po staremu Na osiedlu chyba powinni zadbać o odśnieżanie administratorzy, o chodniki wlaściciele domów, których działki przylegają do chodnika, itd. a nie burmistrz

  OdpowiedzUsuń
 46. i znów po staremu09 grudnia, 2010 20:15

  Rodzanin jak sie nie znasz to nie piernicz Administratorem bloków chodników wokół nich i parkingów kto jest administratorem i do jakich służb to należy co może ludzie sami musza wyręczyć ZGKiM a oni kasę zwiną co?

  OdpowiedzUsuń
 47. @ i znów po staremu Nie mam pojęcia, kto jest administratorem, tylko mówię, że to zadanie administratora

  OdpowiedzUsuń
 48. Rudzaninie! A po co rozmawiasz z tym osiedlem? Wiesz rządzi, wieś dzieli. A oni? A Oni mogą se tylko pogadać.

  OdpowiedzUsuń
 49. Macie rację nad tym chaosem nikt nie panuje.

  OdpowiedzUsuń
 50. Do Buby wsioku widać że wieś rządzi wieś dzieli, słoma z butów i gaci ci wystaje i tacy jak ty śmieci podrzucają byle gdzie byś miał swój gnojko czysty Takich z takimi poglądami powinni zamknąć do jakieś obory szczelnej by smród od ciebie nie walił ty ćwoku propagujący twa wieś więc jak chcesz kogoś opluwać z osiedla lub miastowych to nie w imieniu innych ludzi porządnych co mieszkają na wsi

  OdpowiedzUsuń