21 grudnia 2010

Odpowiedź na List Otwarty ws. deprawacji i krzywdzenia dzieci

9 komentarzy:

 1. "Przedstawiona postawa jest naganną"Długo nad tym myśleli.Lelek zapominasz pozdrowić Podbiałą

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze że sprawa nie została zamieciona pod dywan ale na te zajęcia o tolerancji innych ras powinna być zaproszona przede wszystkim pani opisana w liście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki ajros za przypomnienie Pozdrawiam Podbiałą

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech nauczycielki wydrukują wszystkie głosy dyskutantów z portalu i wyślą (wręczą)"wolnościowej mamuśce".Może coś załapie z tych cennych uwag!

  OdpowiedzUsuń
 5. A o jakiej mamuście mowa? Możecie podać nazwisko bo ja nie wiem o kogo chodzi

  OdpowiedzUsuń
 6. Tępa strzała i tak nic nie zrozumie. Na głupotę nie ma lekarstwa

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest może straszne ale dzisiaj znajoma która pracuje w szkole nie w naszej gminie (uczy anglika). Napisała w zeszycie Sebastiana którego mama wyręczała notorycznie pisząc za niego zadania domowe. Proszę aby sebastian sam odrabiał zadania domowe. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, dostała na drugi dzień. Wypraszam sobie takie uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 8. A kto nauczy tolerancji i kultury dorosłych? Chyba nietrafione posuniecie, Jakoś zareagowali, ale to nie dzieci mają uczyć rodziców toleranji. Jakieś odwrócenie ról.Mama ma żle w głowie, a dziecko do poprawki.

  OdpowiedzUsuń
 9. autor listu otwartego23 grudnia, 2010 03:18

  Dziękuję Radnym-członkom Komisji Oświaty...za szybkie działanie.Mam nadzieję,jak liczni Internauci,że okaże się ono skuteczne. Nie dajmy się zdominować prymitywom i niemotom.Niektórym można jeszcze pomóc, przez wspólne wychowywanie.

  OdpowiedzUsuń