14 grudnia 2010

Coraz bliżej święta...

12 komentarzy:

 1. Dziekuje i wzajemnie :smile:

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje i także życzę tak jak w piosence: Merry Christmas everyone ;) btw. świetny filmik ze świetnym podkładem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt!14 grudnia, 2010 04:12

  Fajnie.Redakcjo mam pomysł,może by redakcja pomogła w realizacji :smile:Zbudujmy lodowisko naszym dzieciakom z Kuźni i okolic.Jest miejsce czy to na starym boisku szkoły podstawowej czy gimnazjum..a może Plac Zwycięstwa.Wystarczą worki z piaskiem,folia ogrodnicza i nasza straż pożarna by wylała 5 cm warstwę wody,mrozik mamy.Było by świetnie!Nie wielkim kosztem,a pomysłem można dużo zdziałać,tylko trzeba chcieć :wink:Myślę ,że nasz UM stać na taki gest :wink:Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram w pełni pomysł lodowiska! :) Świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ładnie w tej waszej Kuźni :smile:

  OdpowiedzUsuń
 6. może i stać ale po co skoro jest już po wyborach...urzędnicy mają teraz większe zmartwienia bo np.w Raciborzu wymyślili że prezydentowi należy się podwyżka i ją dostał- o 175 zł więcej i teraz zarabia 12 540 zł!!! Ciekawe kiedy bogata Gmina Kuźnia Raciborska podwyższy wynagrodzenia swoim urzędnikom...? to takie pocieszenie dla tych co mają puste portfele ,a takich niestety u nas nie brakuje....nie wiem czy wesołych świąt to w takim przypadku dobre zdanie :sad:

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję i wzajemnie życzę Wesołych Świat!!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale myślę, że to świetny pomysł. Wystarczy jak młodzież zacznie przychodzić do urzędu z prośbą o zorganizowanie lodowiska. Sam chętnie z dziećmi będę chodził na lodowisko, nie trzeba będzie jeździć do Raciborza

  OdpowiedzUsuń
 9. A ciekawe kto weźmie odpowiedzialność za tego typu partyzantkę jeżeli któreś z dzieci zrobi sobie poważną krzywdę? Normalne lodowiska są ubezpieczone i spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa. Trudno by ktoś ubezpieczył zamarzniętą kałużę otoczoną workami z piaskiem. Ludzie wysilcie trochę rozum nim sięgniecie do klawiatury

  OdpowiedzUsuń
 10. jaka władza takie ozdoby lepiej mają na za****u w Rumuni

  OdpowiedzUsuń
 11. Do gościa:Jedż do Rumuni na z*****e, nikt ciebie tutaj nie trzyma-Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie obrażajcie Rumunii.Do rozsądnego: a ciekawe kto bierze odpowiedzialność za dzieci na placu zabaw.Jest różnica pomiędzy działalnością zarobkową a spontaniczną dzieci i rodziców,ale najlepiej krytykować nic nie robić bo się nie da....jeszcze jedno nie zapomnij krzyknąć dziecku "nie biegaj bo się spocisz"

  OdpowiedzUsuń