22 listopada 2010

Wybory burmistrza - będzie dogrywka

15 komentarzy:

 1. Brawo osiedle! Widzę, że "wiedza" i "kompetencja" takich osób jak G.Tokarska i M.Wajda przypadła Wam do gustu. Żenada. Brakuje jeszcze tylko kilku nauczycieli w radzie i miasto byłoby już całkiem profesjonalnie zarządzane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Luuuudzie jacy wy żałośni jesteście!!! Jak można głosować na Ritę? Znowu chcecie, żeby nic przez 4 lata nie było a potem nagle cuda w miesiąc? A z osiedla dostali się sami niepoRADNI ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masakra.Masakra.Masakra.Radni .....nieporadni.....żal

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś mądrze na innym portalu skomentował wybory: gdyby radnym zadać kilka pytań z administracji, to 90% nie odpowiedziałoby na żadne pytanie. Nie ma w radzie żadnych kompetentnych osób. Nikogo kto miałby coś wspólnego z zarządzaniem i administracją samorządową. Nawet jeśli znajdzie się ktoś, kto chciałby naprawdę poprawić coś w tej gminie, to nie dajecie mu szans, bo wybieracie takie egzemplarze jak powyżej. Szlag mnie trafia jak pomyślę o składzie tej rady. Przynajmniej Manfred może być szczęśliwy, bo takie dupy wołowe łatwo będzie urobić i manipulować nimi. No ale to już plus dla Rud, nie dla Kuźni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli Rita wygra, a jest to niestety niemal pewne... to... będę się przyglądał czy będą te obiecane spotkania z mieszkańcami! Jak nie to po roku wywiozę ją na taczce z gnojem z tego urzędu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. W 100% ZGADZAM SIĘ Z TOMKIEM...

  OdpowiedzUsuń
 7. Panowie Radek, Adam i Bernard - zróbcie coś dobrego dla tej gminy! Tak, żeby za 4 lata gdy znowu zostaniecie radnymi było wiadomo za co te głosy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Normalnie trzaskać głową w mur mi się chce, jak widzę że wybrane zostały Tokarska i Wajdowa, które dopiero na ostatnich dwóch sesjach się odezwały... a wcześniej nic!

  OdpowiedzUsuń
 9. do-tomek,Adam i Bernard tak,ale co Ty widzisz w Radku,to naprawdę nieporozumienie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Do ja: ja jeszcze nic w nich nie widzę, tylko po prostu mam nadzieję, że popracują dla gminy, zamiast odbębnić 4 lata "służby", pobrać diety i powiedzieć, że się ma doświadczenie w zarządzaniu gminą. Dobrze im i nam życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oficjalne wyniki http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art& ida=67119 Jeśli by namówić wyborców Pawła Machy by głosowali na Cęcka to Rita nie przejdzie!!! :D Machowcy głosujcie na Cęcka!

  OdpowiedzUsuń
 12. to juz lepiej jak wyborcy p.Machy zaglosuja na Rite niz na tego Cecka...

  OdpowiedzUsuń
 13. Oooo nieee ;/ Same sieroty :sad: :sad: :sad: :angry: :angry: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 14. na wybory zawsze chodza te same osoby, dlatego powtorzyl sie wybor sprzed 4 lat, a te osoby co na wybory nie chodza, pozwalaja za siebie podjac decyzje, to potem maja najwiecej do powiedzenia (narzekania)niestety

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobrze piszesz popieram cie całkowicie :)

  OdpowiedzUsuń