22 listopada 2010

Cęcek wygrał na osiedlu

36 komentarzy:

 1. nadchodzą złe czasy , czasy pełne przekrętów !!! kontrole CBA w kuźni to będzie norma!! ludzi w kajdankach będą wyprowadzać z ratusza....

  OdpowiedzUsuń
 2. TOKARSKA, WAJDOWA??? O JA PIER...

  OdpowiedzUsuń
 3. SABINA CHROBOCZEK-WIERZCHOWSKA NAJLEPSZYM KANDYDATEM NA RADNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. to kuznia juz calkiem zejdzie na psy

  OdpowiedzUsuń
 5. Burmistrz to tylko jeden człowiek. Poza tym gorzej nie może być, bo obaj kandydaci burmistrzem już byli:) Za to beznadziejna sprawa z tą naszą radą. Wierzyć mi się nie chce, że ludzie są tacy durni. Z drugiej strony - jak można mieć taki tupet, żeby 4 lata nic nie robić, a potem wiedząc o swojej nieudolności znowu kandydować, pani Tokarska i Wajda, wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tomuś, nie piskaj. Sam nic sobą nie reprezentujesz a innych chciałbyś pouczać. A gdzie zniknęli miłośnicy rozwoju młodzieży? Cicia ich spapała? Buuuuuha,ha,ha!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakiej młodzieży? Na rozwój już za późno. Ale dobra, niech Wam będzie. Patrząc na listę kandydatów nie za bardzo mieliście wybór. To Was tłumaczy:) Tylko czy naprawdę jesteście zadowoleni z pracy Waszych radnych podczas ostatniej kadencji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bardzo dumna z męża,po pierwsze troszkę wstrząsnął Kuźnią,a po drugie dzięki niemu,a może przez niego mieliśmy dobrą frekwencję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pawle teraz musisz razem ze swoimi wyborcami głosować na W. Cęcka, inaczej będzie masakra :crying:

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy dowiemy się oficjalnie, kogo będzie polecać Pan w głosowaniu dodatkowym? Inaczej mówiąc kogo Pan poprze - W.Cęcek czy R.Serafin? Byłoby to bardzo ciekawe i uważam, że potrzebne. Tak czy inaczej gratuluję wyniku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam bardzo - zabrakło najważniejszego - mówiłem o Panu Pawle :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Aż strach się bać co z tą Kuźnią będzie jeśli wygra W.Cęcek...ludzie opamiętajcie się!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Aż mi wstyd że tyle oszołomów głosuje na niego z Osiedla.

  OdpowiedzUsuń
 14. miałeś mieć na imię Oszołom

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeśli chodzi o burmistrza, to jest mi już wszystko jedno kto wygra w II turze. Z taką radą, to nawet najlepszy przywódca nic nie zdziała. Jednego możemy być pewni - comiesięcznego kabaretu pt. "Sesja Rady Miasta";)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ludzie, Cecek naburmistrza, to chyba jakis horror! Przeciez on sie nie nadaje.. nie kazdy przypomni sobie afery z jego udzialem!!! Opamietajcie sie!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeszcze troche i do gminy do Rud trzeba będzie jechać :sad:

  OdpowiedzUsuń
 18. gratulacje P.pawle dal pan z siebie duzo .nie z korzystali aby bylo lepiej teraz sami niech se radza.i tak gowno jest i gowno bedzie .pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Widać jacy ludzie z Kuźni są nieporadni, zawistni i bez wiary.

  OdpowiedzUsuń
 20. a popatrzcie na Siedliska - wszyscy wiedza że kradną, oszukuja, maja ludzi za nic - a i tak wygrała p. Bartoń...

  OdpowiedzUsuń
 21. Teraz wyszło szydło z worka tzn. co im odpowiada.Mieszkańcy Naszej Kochanej Kuźni nadal będziecie patrzeć i wściekać się jak obecna władza dalej będzie inwestować w Rudach. CEL-przenieść do Rud. Dla obecnych władz to najlepiej by było jakby mieszkańcy osiedla przestali istnieć bo to kula u nogi.Nie popierają a dużo chcą.Czy Kuźnia w końcu się obudzi i wszyscy pójdą do wyborów aby to zmienić? Cz dalej będziecie tylko biadolić.Samo biadolenie nic nie zmieni. RUSZCIE SIĘ I IDŹCIE ZAGŁOSOWAĆ.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jestem za pozostawieniem okręgowi Kuźnia-Osiedle tylko jednego mandatu radnego. Lepiej zmarnować tylko jedno miejsce w radzie niż cztery. Albo zamiast organizować wybory w tym okręgu, zrobić losowanie radnych - większe prawdopodobieństwo, że trafi się ktoś mądry:)

  OdpowiedzUsuń
 23. No to mamy tu parę starych Radnych bezradnych, którymi można sterować jak się chce,a nowi - znając Wronę to da sobie z nimi radę.Znajdzie na nich sposób. Widzę że mieszkańcom nie zależy na Kuźni a tym bardziej gdzie będzie Gmina. Ruszcie tyłki i idźcie na II turę wyborów.

  OdpowiedzUsuń
 24. niestety radnych się i tak już nie zmieni :(

  OdpowiedzUsuń
 25. szkoda Pawel ze cie nie docenili jestem pewna,ze beda zalowac!!!!!!wszyscy znajomi z Turynu sa niepocieszeni :sad:

  OdpowiedzUsuń
 26. widac w Kuzni do ludzi jeszcze nie dotarlo ze STARE trzeba zastapic nowym i mlodym ,no coz naokolo LASY.

  OdpowiedzUsuń
 27. Załamka totalna sami radni bezradni-Paweł może i dobrze że nie wygrałeś bo byś nic z nimi nie zrobił

  OdpowiedzUsuń
 28. Z kandydatów na radnych najbardziej mi szkoda ,ze ni wszedł Kozina ,ten chłopak naprawdę ma talent do pracy społecznej i jest w dodatku wykształconym młodym człowiekiem.Głosowałem na Pawła Machę,bo liczyłem na radykalizację działań ze strony Burmistrza i poprawę bytu mieszkańców.Ciekawe na kogo zagłosuje Paweł w 2 turze.Ja chyba na Panią Ritę.

  OdpowiedzUsuń
 29. przestancie !!! Rita Serafin tez nic u nas nie ztobila nie narzekajcie tak na tego Cęcka !! Bedzie dobrym burmistrzem tak mysle Rita Serafin zaczeła "cos" robic jak sie wybory zaczeły

  OdpowiedzUsuń
 30. Pawle ! Bardzo dziękuję ci za swoją kandydaturę i postawę. Rada Miasta wybrana w tych wyborach jest tak słaba i nieporadna że jakbyś przeszedł to byś tylko się wkurzał. Ale szkoda- czeka nas kolejne 4 lata stagnacji,a mogliśmy zmienić wiele. :sad:

  OdpowiedzUsuń
 31. Kozina na I miejsce, szkoda że się nie udało. Z aktualnych wybranych tylko git Sabina!reszta nic nie robiła kompletnie

  OdpowiedzUsuń
 32. Erik przypomina mi ojca tego cudu!

  OdpowiedzUsuń
 33. Brawo Okręg nr 2 BRAWO P. Joanno Macha takigo Burmistrza było nam potrzeba.

  OdpowiedzUsuń
 34. Głosy oddaliście i wszystko barany :smile:

  OdpowiedzUsuń
 35. Jakiego cudu? Jestem tego zdania że każdy powinien robić to co mu najlepiej wychodzi, i tu wiem że p. Cęckowi jedynie dobre pierogi :smile:

  OdpowiedzUsuń
 36. Dajcie już spokój z tym panem C. mam poważne wątpliwości, czym on się tak naprawdę kieruje. Chyba odwetem i chęcią ponownego zaistnienia. To starcza przypadłość. Panie C. zwalniamy pana i basta.

  OdpowiedzUsuń