22 listopada 2010

Nieoficjalne wyniki z Rud

25 komentarzy:

 1. Ha, ha, ha, ha...... Haaaaaaaaaaaa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wrona + Rita = Zło dla Kuźni... Rudzole feeee!

  OdpowiedzUsuń
 3. znowu będziemy sponsorowali klasztor

  OdpowiedzUsuń
 4. A kto wybrał taką radę i burmistrza? Jacy ludzie, taka rada i burmistrz! Rita + taka rada = raj dla p. Wrony. Ktoś zawsze będzie zadowolony, tylko dlaczego znowu Rudy? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie zostali na chwilę poderwani do lotu,ale zabrakło im polotu,tak to jest jak się podetnie skrzydła,a teraz... rozdrapią nas kruki i ...WRONY!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ludzie samodzielnie myślacy nie chodzą na wybory albo ich nie ma w naszym solectwie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Rudi: opcja nr 2. Ewentualni myślący po przeczytaniu takich wyników na pewno drugi raz nie pójdą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Żal mi was. Jeszcze trochę i unicestwicie się własnym jadem. Jest was kilku. Może kilkudziesięciu. Dla was doświadczenie to beton. Nieopierzone żółtodzioby tuż po szkole do z kolei dla was szansa na rozwój gminy... Co wybory chcielibyście wybierać nowe twarze które za cztery lata chcielibyście wywalać na bruk i wybierać nowych. Bo lubicie nowe twarze. Nie macie pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek. Taki żałosny tomek i jego dziecinne równania, naiwna magda która do dziś myśli że to gmina łoży na odbudowę klasztoru. Wy chcielibyście uszczęśliwiać społeczność gminną władzami na waszą modłę? Wy?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie dziecinne równania? Gmina to za duża odpowiedzialność, żeby takie osoby jak dwie wymienione niżej panie nią zarządzały. I o jakim doświadczeniu tu mówimy? Mają doświadczenie jedynie w siedzeniu na sesjach przez 4 ostatnie lata. I nic poza tym nie dokonały i nie dokonają, bo się po prostu na tym nie znają! Nie chcę wyrzucać z rady nikogo, kto na czymkolwiek się zna i cokolwiek dla gminy robi. Niech nawet całe życie jest radnym. Wybierajcie takie właśnie osoby, a nie te, które przypadkiem zostały radnymi i teraz znowu na nie głosujecie, bo mają "doświadczenie". Jakie doświadczenie? Jaka wiedza? Są w Polsce gminy dobrze zarządzane, ale widocznie mają mądrzejszą społeczność, która wybiera odpowiednich ludzi. My niestety nie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Von Wrede, gdzie te doświadczone osoby budują kanalizację, gdzie te doświadczone osoby walczą o obwodnicę, wiem, droga należy do województwa, jednak walka to nie tylko pisanie listów, jak dzieciaki w gimnazjum piszące listy miłosne, tutaj trzeba twardego stanowiska. Już kilka lat planujecie zablokowanie drogi i co? No właśnie, na obietnicach się kończy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiem wam jedno, ten p. Wrona to geniusz. Nie wiem czy ktoś z was pofatygował się policzyć jaką będzie miał większość radnych w radzie? To nie może być przypadek. I jak się czujecie opluwacze?

  OdpowiedzUsuń
 12. Anita, spójrz w lustro i napluj na siebie :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 13. Do Anita: no i bardzo dobrze. Teraz znowu przez 4 lata Ci, którzy wybrali sobie taką radę, będą narzekać, że "wszystko idzie na Rudy". Skoro sami nie potraficie wybrać porządnych radnych, a potem porządnie prowadzić gminę, to przestańcie marudzić:)

  OdpowiedzUsuń
 14. niektórym trzeba zorganizować kurso szkolenie z dziedziny co to OBWODNICA co KANALIZACJA do czego to służy i jakie ma przeznaczenie

  OdpowiedzUsuń
 15. @lolek Chcesz mnie czegoś nauczyć? Nie za bardzo rozumie

  OdpowiedzUsuń
 16. Do von vrede: kim jesteś ,że masz tyle pogardy do innych.Mam nadzieję że nie tym hipokrytą czytającym wiernym biblię.Gdybyś obiektywnie wziął się za rachunki ,to doszedłbyś do tych samych wniosków co inni.Elektorat p.Cęcka i p.Macha jest podobny pod jednym względem ,wspólnym mianownikiem jest tu niezadowolenie.Większość dodając ich głosy ma dosyć twojego stylu rządzenia i p.burmistrz.Polityka zamiast uczciwości.FUJ

  OdpowiedzUsuń
 17. von wrede to jest Manfred Wrona

  OdpowiedzUsuń
 18. nikogo nie zamierzam uczyć na tym etapie,czego się Jaś nie nauczył to Jan tego nie umie.W woj opolskim to obwodnice mają już na wsiach np Poborszów ,Lubrza itd. i wiedzą do czego służą.Tylko nie w mieście Kuźnia gdzie setki Tirów gnoi drogi i mieszkańców za przyzwoleniem p.Burmistrz i Rady.

  OdpowiedzUsuń
 19. lolek, w takim razie nie musisz mnie uczyc :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 20. do barmana: no baruś pora wyjść zza bufetu i chociaż na chwilę wytrzeźwieć. Rudy mają najlepszych radnych jakich mogli wybrać. Spójrzcie na listę, kto tam kandydował. Ja jestem spokojny o rozwój Rud i całej naszej gminy. To są rozsądni, mądrzy i wykształceni ludzie. Pozostali to plankton.

  OdpowiedzUsuń
 21. @hau hau Widać, że to radni z Kuźni są jak pieski, zrobią co im się powie. Aport :D

  OdpowiedzUsuń