28 listopada 2010

Kandydat do Rady Miejskiej dziękuje Wyborcom

Szanowni Mieszkańcy Sołectw Ruda i Budziska!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Wyborcom, którzy wzięli udział w wyborach 21 listopada i poparli moją kandydaturę na radnego w Okręgu nr 4. Dziękuję również tym Wyborcom, wśród których nie znalazłem uznania.

Już to zrobiłem wcześniej osobiście, ale jeszcze raz pragnę pogratulować Panu Tadeuszowi Koralowi wspaniałego wyniku wyborczego. Mimo stosunkowo krótkiego okresu zamieszkania w naszej miejscowości, potrafił znaleźć uznanie wśród wielu Wyborców. Mam nadzieję, że na te najbliższe 4 lata nowej kadencji nie pozostanie sam. Myślę, że te 176 uzyskanych głosów to nie są tylko puste kartki wrzucone do urny wyborczej, ale że stoją za nimi konkretni ludzie, którzy pomogą mu czynnie w realizacji jego ambitnego programu wyborczego.

Pozdrawiam serdecznie Was Szanowni Wyborcy i Wasze Rodziny, a naszym sołectwom życzę dalszego rozwoju w nadchodzącej kadencji.

Z wyrazami szacunku - Jerzy Lużyna

4 komentarze:

 1. Jurek, ale ty pociskasz. Pamiętasz jak mnie zapewniałeś, że zdobedziesz poparcie 500 osób. Teraz przegrałeś, to szybko wchodzisz w d .... Koralowi. Żałosne. Przecież wiem co o nim i innych rozpowiadasz. Obaj jesteście po jednych pieniadzach. ,,Prawie twoja sąsiadka"

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponoć na anonimy się nie odpowiada ale podszyłeś się pod imię "berta" więc tym samym wywołałeś mnie do tablicy.Powiem tak,jeżeli nie masz cywilnej odwagi się ujawnić to nie podszywaj się i nie kalaj imienia Berta bo zarówno ja jak i wielu innych pamiętamy wspaniałą p. Bertę z Ośrodka Zdrowia z Turza, która służyła ludziom.I to tyle.Poza tym historia zna przypadki kiedy to ci wielcy pyskacze kryli się za babskimi spódnicami gdy należało stanąć w polu.Więc nie kryj się jak ten szczur i przyjdż,adres znasz a wtedy możemy porozmawiać o konkretach.Nie próbuj mnie też poróżnić z sąsiadami bo ja wiem na kogo mogę liczyć w moim środowisku.A teraz do dzieła,miejsca masz dużo na tym forum więc opluwaj dalej. Pozdrawiam - Jerzy Lużyna

  OdpowiedzUsuń
 3. I zapytaj ludzi w Rafamecie co o tym sądzą. Oj nagadali się o tobie w tym minionym tygodniu. Oj nagadali. Czy ty tego nie słuchasz? Niemożliwe? Podobno - prawda w oczy kole, czy też uderz w stół to .... sie odezwie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Berty i dla Lużyny dać grabki i wiaderko wysłac do piaskownicy ,bo zachowują się jak dzieci w przedszkolu.Panowie wstyd i hańba spotkajcie się dajcie sobie po szlagu , a nie pierzcie swoich żali i pretensji publicznie :tongue:

  OdpowiedzUsuń