22 listopada 2010

Co będzie obok "Biedronki"?

35 komentarzy:

 1. Super super ,już sie ciesze z Rossmanna .Wreszcie bedzie konkurencja na Kuzni,bo niektóre sklepy nie wiedzą już jakie marże narzucać .Oby jak najszybciej. :smile:

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! No pięknie! Cieszy mnie to bardzo! Często robię zakupy w Rossmanie w Raciborzu, a teraz będzie już pod ręką:) To bardzo dobra wiadomość no i nowe miejsca pracy!

  OdpowiedzUsuń
 3. a ktoś wie kiedy w końcu tą biedronkę otworzą? zdążą do świąt czy będzie po nowym roku?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze ,że będzie apteka ostatnio kupowałem lek w Raciborzu kosztował13,70,ten w Kuźni 19,90jest różnica !!!!!!!!!!????????????

  OdpowiedzUsuń
 5. dobra konkurencja nie jest zła :) bardzo dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 6. MaXpol padnie

  OdpowiedzUsuń
 7. @eh... Nowe miejsca pracy? Za 1200 brutto? Dobre :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 8. Do Rudzianina:Lepiej siedziec w domu albo na bezrobotnym , w domu nie wysiedzisz 1200-zł.Niektórzy niemają tyle emerytury po przepracowaniu 30 -lat pracy i tez muszą żyć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiecie może gdzie składać podania?? :smile:

  OdpowiedzUsuń
 10. @Ks Oczywiście, że masz rację, ale robi się halo, jakby przenosili do Kuźni conajmniej siedzibę Microsoftu :wink: a to praca dla średniaków, co z osobami po studiach? :angry:

  OdpowiedzUsuń
 11. praca dla ludzi po studiach o czym ty marzysz?? nie wiesz, że tylko 20% osób po studiach pracuje w swoim zawodzie?? a większość miejsc jest zajęta przez osoby na emeryturze... a ludzie po studiach myślisz, że nie pracują w sklepach ?? pomyśl!! może i praca za 1200 zł ale zawsze praca!!! i czemu piszesz, że to praca dla średniaków ?? nie wiesz, że studia teraz sobie każdy może zrobić?? już nie te czasy, że studiował mało kto!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pisząc średniaków miałem na myśli średnie wykształcenie. Oczywiście, że wiem, jak się ma skończony kierunek do wykonywanej pracy, a sam po sobie wiem, że nie jest łatwo znaleźć pracę w markecie będąc po studiach, chyba, że ma się tam znajomego, który przymknie oko na papierek.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mięsnych co 100 metrów, 2 apteki a butów i garniturów nie ma gdzie kupić w całej Kuźni. :angry:

  OdpowiedzUsuń
 14. najnizsza krajowa wynosi 1317 bruttu a nie 1200zl brutto

  OdpowiedzUsuń
 15. @mała A to przepraszam, to zmienia postać rzeczy :wink:

  OdpowiedzUsuń
 16. suuuuuperrrrr...cieszę się bardzo z biedronki, ,,już nie będę chodzić do Unikatu bo w biedronce zrobię super zakupy i ze stówy zostanie mi jeszcze na buty"

  OdpowiedzUsuń
 17. Heh.. Jak zwykle coś się w Kuźni zmienia, ktoś widzi pozytywy to od razu znajdzie się jakiś "troll-dowalacz".. A jak można coś zmienić to słomiany zapał "poprawiaczy" opada i wyniki są jakie są... Już nawet śmiać się nie chce. @Rudzanin Może nie "Micro$oft" ale zawsze coś ;-) A może chodzi o to że nie w Rudach? @"do Rudzanin" "20% osób po studiach pracuje w swoim zawodzie" zależy od "kierunku" ;-) już tak nie zniechęcajcie młodych do studiowania... @Ks Zgadzam się - konkurencja nigdy nie zaszkodzi. I będzie wygodniej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 18. proszę czy wiecie gdzie składać podania????????zależy mi, jeśli ktoś wie niech doradzi???

  OdpowiedzUsuń
 19. @G12 Nie potrzebujemy żółtej szopy w Rudach ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu

  OdpowiedzUsuń
 21. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu

  OdpowiedzUsuń
 22. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu

  OdpowiedzUsuń
 23. @A.K. Jeszcze musicie dobrze zagłosować, bo jak tak dalej pójdzie, to Kuźnia szybko się wyludni [:

  OdpowiedzUsuń
 24. Yupiiiiiiiiiiiiiiiii biedronka!!!wreszcie na kuzni bedzie można zrobić zakupy:)

  OdpowiedzUsuń
 25. Rudzianin - daremny jestes.zal mi takich jak TY."Sredniakom" - twoje slowa, do piet nie doraszasz.a co do Kuzni, to w koncu cos ruszylo.cieszy mnie to, choc juz tam nie mieszkam.

  OdpowiedzUsuń
 26. @gaba, a może gabi? Czy ja gdzieś napisałem, że to gorsze osoby? Czy ja gdzieś napisałem, że są głupsi? No to o co chodzi? Ja się tylko pytam, jak gmina chce zatrzymać młodych ludzi? Dzięki Biedronce i Rossmannowi na pewno ich nie zatrzyma, pozostaje jedynie prestiżowy i dobrze płatny zawód nauczyciela :wink:

  OdpowiedzUsuń
 27. wcale nie zniechęcam, stwierdzam tylko fakt. A w dalszej części mojej wypowiedzi jest "nie wiesz, że studia teraz sobie każdy może zrobić?? już nie te czasy, że studiował mało kto!!" to nie wiem czy zniechęcanie to ??

  OdpowiedzUsuń
 28. a zakupki robie u pani renaty i chodze dobrze ubrany

  OdpowiedzUsuń
 29. zgadzam sie z @adik , dobrze jest !

  OdpowiedzUsuń
 30. Pan kontekstowy07 grudnia, 2010 03:16

  nie wiem co za ludzie tam będą pracować wyzysk człowieka zapieprzanie po 6 godzin 5 dni w tygodniu za 600zł naprawdę tylko pogratulować naszej Pani burmistrz że pozwala rozwijać się jakimś firmą z Portugalii (biedronki) a nasi swoje sklepy muszą pozamykać tak polityka a ludzie będą robić za marne grosze a nasz Pani burmistrz będzie się cieszyć bo załatwiła ludziom pracę za marne pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 31. powie mi ktoś gdzie można zrobić tanie i dobre zakupu odzieżowe ? , ja jak narazie kupuję tam obok kwiaciarni przy kościele bo jest tam tanio no ale nie umię dostać wszystkiego gdzie jeszcze na kuźni nie ma więcej tanich sklepów z odzieżą ; / :sad:

  OdpowiedzUsuń
 32. to do raciborza jak sie komu ni podoba ze cos sie zmienia w kuzni :wink:

  OdpowiedzUsuń
 33. do pana k.za 600 zloty to sie zlom zbiera.a tam sie wiecej zarabia,jezeli niezna sie tematu to lepiej niech pan pomija takie pomuwienia.a nasza ODLEWNIA wiecej placi skoro tak to do pracy a nie KRYTYKA. ZSTANOWI SIE PAN ile zysku i oszczednosi przynosi taka inwestycia. :angry:

  OdpowiedzUsuń
 34. Gdzie składać podanie do rossmana,może już za późno ale chciałabym spróbować proszę o pomoc!nie mogę nic znaleźć na ten temat pliss :crying:

  OdpowiedzUsuń