18 listopada 2010

Cisza wyborcza!

5 komentarzy:

 1. Droga redakcjo, sądząc po ilości oddanych głosów w naszej sądzie, można podejrzewać, że ,,warszawka" się do nas przyłączyła, albo cholera przybyło nam mieszkańców. Czy czasem nie powinniśmy wybierać ... prezydenta, a nie burmistrza. Chyba tak. A wy co na to? Każdy przecież może głosować 1 x, a wyszło jak widać. Redakcjo, be, be, jak tak można. Zróbcie coś z tym. Nie rozmieniajcie ,,na drobne" swoich autorytetów. Nie podejrzewam was, abyście trzymali z LIDEREM?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli ''cisza'' to całkowita więc w nocy z piątku na sobotę powinny zniknąć wszelkiego rodzaju plakaty wyborcze ze słupów ogłoszeniowych, sklepów i innych miejsc, gdzie wiszą i ''straszą nieraz jeszcze przez długi czas...

  OdpowiedzUsuń
 3. To, że jest "cisza wyborcza", nie oznacza, że o północy muszą zniknąć wszystkie plakaty czy ulotki kandydatów do rady, powiatu czy województwa. Te powinny być zdjęte przez komitety wyborcze najpóźniej do 30 dnia po wyborach. Pod pojęciem "ciszy wyborczej" rozumie się to, że zabronione jest naklejanie nowych plakatów, agitowanie na rzecz kandydujących itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze względu na ciszę wyborczą proszę administrację portalu w swoim i KWW MACHA imieniu o techniczne zablokowanie funkcji komentowania w okresie obowiązywania.Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych komplikacji. z poważaniem Paweł

  OdpowiedzUsuń
 5. Stary wilk morski dokonał abordażu na ciszę wyborczą. Pan Paweł znalazł całkiem fajny pretekst by podczas trwania ciszy wyborczej przypomnieć o swoim istnieniu. Nieładnie panie kapitanie. Jutro proszę w imieniu swojego KWW nie zapominając wymienić pełnej nazwy zaapelować o liczny udział w wyborach.

  OdpowiedzUsuń