20 października 2010

Kościół "Jeruzalem" w krótkim wideo

19 komentarzy:

 1. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej jest być ateistą.

  OdpowiedzUsuń
 4. aaaa to dobre...my katolicy głosimy przesłanie ekumenii ale nie szanujemy innych wyznań.Super, że w Kuźni ludzie szukający Boga mają wybór.Być "z innego kościoła" trzeba mieć odwagę i szanuje ludzi którzy ją mają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ktoś ma ochotę wierzyć w cokolwiek to niech wierzy, mi na to szkoda czasu bo i tak to nic nie daje... :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 6. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 7. no nie wiem zmiana wiary traktowana jest jak zdrada...swoją drogą administrator chyba nie uznaje wolności słowa skoro usuwa komentarze

  OdpowiedzUsuń
 8. Komentarze, które zostały usunięte obrażały drugą stronę. Na portalu przestrzegany jest regulamin, który dostępny jest pod linkiem: http://www.tylkokuznia.info/regulamin.php?ke epThis=true&TB_iframe=true&height=480&width= 640

  OdpowiedzUsuń
 9. Żeby wierzyć nie trzeba się reklamować tak jak to tutaj robi Jeruzalem. Dla mnie to jest jak reklama tego odłamu,ale nie prawdziwej wiary.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokladnie odlam. Oni się wszędzie wcinają. Ciekawe czy zaplacili za reklamę? Alleluja Bracia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Portal z założenia ma służyć mieszkańcom, a więc wszystko zamieszczane jest bezpłatnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. czemu usuwacie komentarze,które nie są wam przyjazne.alleluja

  OdpowiedzUsuń
 13. Szanowni Państwo,nie odróżniamy jednego od drugiego.WIARA jest jedna ...w BOGA w miejsca w krórym praktykujemy naszą wiarę mogą być różne.Jedni wybieraja kościół katolicki a drudzy protestancki.Troche więcej tolerancji...ciekawe że nas katolików nikt nie obraża, a my ciągle obrażamy innych...może czas to zmienić :smile:

  OdpowiedzUsuń
 14. My katolicy żeśmy sobie zbudowali świątynie, a nie korzystamy z czyjegoś budynku. A jak pastor twierdzi że kościół to nie budynek to niech sobie odprawiają te nabożeństwa w zimę w namiocie.Aleluja.

  OdpowiedzUsuń
 15. Roland gratulacje!!! Bardzo ładny spot reklamowy. Nie rozumiem komu to przeszkadza?

  OdpowiedzUsuń
 16. Tak katolicy mają światynię wybudowaną przy pomocy protestantów, na wieży jest zarówno krzyż - jak i kogut...znak protestantów. Kiedys katolicy i protestanci w tym mieście zyli w zgodzie,i ...to jest historia. Dzis jest tyle nienawiści...o co?

  OdpowiedzUsuń
 17. Oj roland a kiedys byles takim przykladnym MINISTRANTEM..... :crying:

  OdpowiedzUsuń
 18. A teraz jest przykładnym i wspaniałym pastorem :) Oj ludzie nie żyjcie w średniowieczu na całym świecie są różne kościoły i wyznania i każdy człowiek sam przed Bogiem kiedyś będzie rozliczony.

  OdpowiedzUsuń
 19. Myślę ,że najważniejsze jest to, aby być dobrym człowiekiem...mniej ważne ...w jakim kościele... Szczęśliwy , kto odnalazł miejsce,kościół,ludzi z którymi może piąć się Wzwyż. My , katolicy, dla których najważniejsze jest przykazanie miłości ...dawajmy tego świadectwo...także i tutaj. Szanujmy innych. Doceniajmy. :smile:

  OdpowiedzUsuń