03 października 2010

Głupi żart, czy zbieg okoliczności?

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

8 komentarzy:

 1. Na 100 pożarów w Gminie 99 podpalają sami strażacy. Po co w ogóle trzymać straże pożarne i wydawać z budżetu Gminy pół miliona? Można przecież je zlikwidować i zrobić jedną zawodową. Kupić jeden nowy wóz bojowy i wybrać młodych, niepijących strażaków do pracy. W innych gminach sobie poradzili z pijakami a u nas nie mogą? Jedźcie do Rudy Kozielskiej i zobaczcie kto mieszka w budynku OSP a co jest w samej Kuźni Raciborskiej? Ich twarze powiedzą więcej niż słowa! To alkoholicy i prowadzą wozy bojowe!!! Zróbcie wreszcie porządek bo śmiech na sali!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczekamy az ci sie d**a zapali a wtedy te alkocholiki beda musieli ci ja ratowac bo oni cos robia a nie w naszej gminie wystarczy sie cofnac do tegorocznej powodzi zaden z gminy nawed nosa nie wystawil zeby nie straz z osp ludzie byliby zdani sami na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Wam Się Nudzi To Sobie W D***e Pogrzebcie ....Jak To MOżliwe Że Takie Potwory Się Rodzą ...Niszczą Cudzą Cieżką Prace ....Będziecie Sie Smażyć W Piekle ..:/!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie w PIEKLE tylko zlapac takiego przywiazac do slupa w samym centrum miasta i podpalic OKO ZA OKO :angry:

  OdpowiedzUsuń
 5. MYSLACY MASZ RACJE :angry:

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie jestem przeciwko Straży, tylko przeciwko pijaństwu i dziadostwu! Zacznijmy wreszcie myśleć innymi standardami! Najpierw obecni strażacy idą w mundurach do Kościoła a potem do baru i leżą na ławkach obsikani a czapki na ziemi. Kto to widział! Strażak to powinna być osoba poważana, której ludzie ufają i mogą powierzyć mienie podczas gaszenia! Wykształcić młodych na profesjonalistów i tylko takich zatrudniać. Bez wyroków, bez nałogów i dobrze zapłacić. Tak jest w stanach i wszędzie tam, gdzie logika góruje nad głupotą i marnotrawstwem środków publicznych.

  OdpowiedzUsuń
 7. A po drugie to strażacy nie pracowali podczas powodzi za darmo!!! Mieli zapłacone i myślę że jakby Urząd ogłosił nabór kandydatów do pracy podczas powodzi za 10zł/h to znaleźliby się chętni i porządni obywatele.

  OdpowiedzUsuń