23 marca 2010

Pierwsze dziury połatane

Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic

12 komentarzy:

 1. i tak będą nowe dziury... musieliby wymienić i utwardzić całą nawierzchnie, a nie robić prowizorycznych remontów...

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda ze nie ma fotek z ukrycia jak ci panowie sie obijaja - stoja i nic nie robia..... sam to dzisiaj widzialem....normalnie zal !!! caly dzien kleic ulice swierczewskiego....ile to jest 1,5 km ZAL !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. popieram przedmówców opier...li się jak trza. To anty fachowcy .Wieczorem podszedłem pod jedną z załatanych dziur i normalnie wierzcie lub nie butem zacząłem sprawdzać twardość łaty asfaltu, którą nałożyli na dziurę. Porażka to sie pod naporem nogi sypie , a co dopiero będzie jak auta , autobusy po tym będą jechały. Kompromitacja !!! Ale wiadomo ktoś na tym musiał zarobić!!! Ludzie z osiedla idźcie na wybory!!!!! Trzeba w końcu z tym skończyć!!! Za nasze podatki nasz urząd się zabawia.A pro po po co urzędowi miejskiemu 8mb łącze internetowe??? Pytam po co??

  OdpowiedzUsuń
 4. zaraz zaraz !!! 5 ludzi do takiej roboty ??? od razu wiadomo ze 3 nie ma co robic... zreszta widac to dokladnie na fotce nr 1 !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. gagatek za to hasło z nazwiskiem pozwał bym Cię do sądu!

  OdpowiedzUsuń
 6. jak to bylo w formie zartu :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 7. Zróbcie zdjęcie jak jego mercedes stoi przed urzędem na chodniku!!! Przecież to mandat!!! Co on - nietykalny?! A w jakich sprawach co chwila w urzędzie siedzi?! Właśnie kontraktować takie różne prace na mieście! Układy - układziki! Młodego burmistrza potrzebujemy nowego pokolenia - bez układów!!! Aż żal na to patrzeć!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda że nie opserwujecie ZGKiM,WOD-KAN, brakuje tu fotek, macie tylko zdjęcia jak pracuj± ludzie u prywaciarza nie ma przeszkody przyjmij się pisaku za fizola, to zrozumiesz co to praca u praywaciarza, zazdro¶ć zazdroa¶ć tylko tu przemawia otwieraj firme i dzałaj,leniwy człowek tylko dużo pragnie a g***o robi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaka płaca taka praca.Szef udaje że płaci a chłopaki udają że robią no i git :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli chodzi o Kuźniańskie drogi - dlaczego w Rudach się da a w Kuźni się nie da??? Kto mi odpowie na to pytanie?! Proste jak pręt!!! W naszej radzie siedzą same "ciepłe kluchy", bojące sie P. Wrony i jeszcze pan Panie Brzeźniak - i ta Pana zdrada z Panem Wroną na początku kadencji!!! ŻENADA!!! Niech się już Pan wycofa z Polityki!!! Naprawdę!!! Potrzebujemy twardych radnych z Kuźni, a nie mięczaków jak teraz!!!!!!!! Młodzi - młodzi!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. i co? nawet roku nie wytrzymał :angry:

  OdpowiedzUsuń