wtorek, 3 września 2013

Pierwszy dzwonek w ZSO [VIDEO]

W poniedziałek, 2 września w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Piaskowej 28 w Kuźni Raciborskiej odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2013/2014. >>>Zobacz materiał filmowy>>>



 

Bartosz Kozina, Jacek Gąska

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

SZKODA SŁOW NA PANIA RITĘ

Anonimowy pisze...

Gimnazjum ma tylko 1 korytarz a Podstawowka cala reszte budynku to jest spraiwdliwosc?

Anonimowy pisze...

może dlatego, że roczników podstawówek jest 6, a gimnazjum 3? w sam raz, jedno z trzech pięter dla jednej trzeciej uczniów. o co chodzi?

Anonimowy pisze...

o to się rozchodzi, że gimnazjum ma lekcje w piwnicy, a podstawówka ma lekcje na piętrze od gimnazjum. A, gdy gimnazjum wejdzie na korytarz podstawówki to już afera, dlaczego my weszli.

Anonimowy pisze...

wybory będą , oddajcie głos na innego kandydata zamiast truć się niezadowoleniem z obecnej "p.burmistrz" . Nie zapominajcie , że to MY wszyscy mamy na to wpływ

Anonimowy pisze...

Z tego co wiem, gimnazjum ma lekcje biologii i fizyki na I piętrze a więc teoretycznie na pietrze "podstawówki" (i jest to duża klasa z zapleczem tylko do użytku gimnazjalistów), wspólna jest też pracownia komputerowa i hala sportowa. I nie pisze się "dlaczego my weszli" tylko "dlaczego weszliśmy"...
Może już czas przestać myśleć o szkole - nasze/wasze, a zacząć traktować to jak jedną szkołę. Trudno, stało się jak się stało, w Nędzy i w Rudach wygląda to dokładnie tak samo, więc zamiast przestać narzekać na wymyślone problemy zacznij robić coś, żeby przyjąć to co jest i niech to będzie coraz lepsze :)

Anonimowy pisze...

Przepraszam bardzo, jesteś źle poinformowany/a, ponieważ na I piętrze odbywają się lekcje tylko i wyłącznie chemii, biologii i ewentualnie informatyki. Zaznaczam, że chemia i biologia odbywa się w jednej sali. Pragnę podkreślić także ten fakt, iż pracownia komputerowa nie jest dostępna dla wszystkich klas gimnazjalnych. Natomiast sala gimnastyczna jest przedzielana siatką.

Po prostu, lepiej by było, gdyby dyrekcja zaczęła się interesować także gimnazjum, a nie tylko podstawówką.

Anonimowy pisze...

pracownia komputerowa dostępna jest dla wszystkich, ale informatykę mają w planie chyba tylko drugie klasy... Nie siedzę za bardzo w temacie, ale jako rodzic wiem, że we wszystkich klasach (także w gimnazjum) są komputery i dostęp do internetu, dwie klasy w gimnazjum mają przewieszone do swoich sal tablice interaktywne, moje starsze dziecko które wybrało gimnazjum w Raciborzu już żałuje. Skąd więc ten dziwny żal? A że sala przedzielona na pół? z tego co wiem to klas w gimnazjum jest ponad 20, każda klasa ma 4 godziny wf, jak chcecie mieć wf każda klasa osobno na hali to zaproponujcie dyrekcji, żeby wf był na 9 i 10 lekcji :)

Prześlij komentarz