piątek, 9 lipca 2010

Piłkarskie Jankowice w weekend

17 komentarzy:

grajek pisze...

pierwsze pytanie: czy chodzi o niedzielę 2010.07.11? i drugie: dlaczego zawodnicy Stali nic nie wiedzą o turnieju? nie biorą udziału? :wassat:

Gregor pisze...

Tak, chodzi o najbliższą niedzielę, czyli 11 lipca 2010 r. :smile:

eha ja pisze...

właśnie... Stal startuje? byłoby to dobre pole do testów dla nowego trenera...

haha~` pisze...

Nowego trenera czyli Ryszarda Węglarza? xD Bo jakoś nikogo innego nie znam :P

ks. proboszcz pisze...

a ja dodam od siebie , ze na tym turnieju beda skauci z PZPN-u

LKS pisze...

Jak to zawodnicy Stali o niczym nie wiedzą? Zaproszenia zostały rozdysponowane na dwa tygodnie przed turniejem. Dostały je wszystkie kluby Gminy Kuźnia Raciborska. Stal oczywiście również została zaproszona.

LKS pisze...

Turniej odbędzie się w niedzielę ale już w sobotę można się w Jankowicach zabawić na sympatycznym festynie. Dobra taneczna muza pszowskiego zespołu Atlantis, świetne skecze ,,Helikoptera" (E.Loska) i jego przezabawne konkursy, coś na ząb prosto z rusztu i coś zimnego z pianką. Przed skwarem gości ochroni namiot. Dla dzieci zamek, zabawki, balony, lody i inne słodycze. Zapraszamy.

alkomat pisze...

zawodnicy z Kuzni wytrzezwieja do niedzieli ? :)

PR STAL pisze...

Mają wolne więc co cię obchodzi co robią w wolnym czasie? To nie zakon i nie zawodowstwo. Drużyna Stali nie przybędzie na turniej. Boisko to jedno wielkie klepisko z minami przeciwpiechotnymi i okopami. Nie życzyłbym nikomu gry w Jankowicach na "pseudo boisku". W Kuźnia zawirowania, nowy trener, choć już zakontraktowany to jeszcze nie przedstawiony oficjalnie, kilka kontuzji zawodników plus wyjazdy innych... Siły trzeba zbierać na okres przygotowawczy. W ogóle takie zaproszenia wysyła się chyba ciut wcześniej niż na kilka dni przed turniej...hm? No, ale mogę się mylić.

Gminny kibic pisze...

No, faktycznie. Dwa tygodnie to za mało by drużyna mogła zmobilizować się na rozegranie turnieju organizowanego w formie bardziej zbliżonej do zabawy niż rywalizacji. Trzeba podpowiedzieć gospodarzom by następnym razem pisali do Was pół roku wcześniej. Boisko jest zapewne tak utrzymane jak tylko może być utrzymane w ramach łożonych na nie środków. A jak wygląda podział środków? Obydwaj wiemy i lepiej tego tematu nie poruszać. Dobry trębacz zagra nawet na kolanku od rynny. Inni zagrają na tym - jak piszesz - ,,pseudo boisku" i przeżyją. Ktoś wygra, ktoś przegra. Jak to było z tą baletnicą i rąbkiem od spódnicy?

komentator pisze...

To chyba rewanż w wykonaniu zawodników z Kuźni za olany przez Rade remont boiska w Kuźni.Z jakiej paki mieliby się kopać o puchar tego ,który ich własne boisko zaniedbał a obce wygląda dzięki niemu podobnie.

mega pisze...

do komentarora: a jednak masz odciski na .... mózgu.

gerard pisze...

a gminny kibic, lks i mega to oczywiscie soltys jankowic.

zatroskany pisze...

o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej ? szkoda, że organizatorzy i fundatorzy sami nie potrafią uszanować cudzej własności podczas organizowanych imprez - jak to się ma do ich zachowań ? http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/5/10385.html

mega pisze...

Był to już VI turniej o puchar przewodniczącego. Zawsze jest super, wszyscy uczestnicy są zadowoleni. Niezadowoleni są tylko ci ,,zza lasu", którzy ..... w turnieju nie biorą udziału. I tylko mądrują.

zatroskany pisze...

a raczej dbają o poszanowanie ... cokolwiek do dla Ciebie znaczy mega ;-)

komentator pisze...

do "Mega"- mam nadzieję,że nie głupka.Jak widzisz jest to turniej organizowany po raz 6 - sty a myślę, że powinieneś zbierać faktury przez przynajmniej 5 lat.Turnieje są fajne tylko że dla wszystkich i tych z zza lasu i tych z zza...ale wciąż z naszej gminy.Skoro jednak noszą tak zaszczytną nazwę więc pytam, czy ten "bohater" jest też sponsorem ,czy tylko figurantem robiącym sobie jaja z rachunków?

Prześlij komentarz